NFS Heat save dosyası kayboldu

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 1 yıldır NFS Heat oynuyordum. Bir süre ara vermiştim, tekrar girmek istediğim zaman bugün Origin önce bana iki seçenek sordu; oyunum Origin üzerinde, Cloud ya da Local seçmem için, yani bulut kaydı veya yerel kayıt. İkisi de var sanarak Local kayıt yerini seçtim ve oyuna girdiğimde sıfırdan başlatıyordu. Kapattım, Origin üzerinden oyunun ayarlarına girerek Cloud Data Restore yaptım birden fazla kez ama yine de sıfırdan başlatıyor. Her ihtimale karşı sürekli her gün yedeğini aldığım belgelerim klasörünü başka bir diskimden NFS Heat belgelerim klasörünü oyunun kayıt yaptığı C diski belgelerim klasörüne aktardım. Yine de halen sıfırdan başlatıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 1 yıldır NFS Heat oynuyordum. Bir süre ara vermiştim, tekrar girmek istediğim zaman bugün Origin önce bana iki seçenek sordu; oyunum Origin üzerinde, Cloud ya da Local seçmem için, yani bulut kaydı veya yerel kayıt. İkisi de var sanarak Local kayıt yerini seçtim ve oyuna girdiğimde sıfırdan başlatıyordu. Kapattım, Origin üzerinden oyunun ayarlarına girerek Cloud Data Restore yaptım birden fazla kez ama yine de sıfırdan başlatıyor. Her ihtimale karşı sürekli her gün yedeğini aldığım belgelerim klasörünü başka bir diskimden NFS Heat belgelerim klasörünü oyunun kayıt yaptığı C diski belgelerim klasörüne aktardım. Yine de halen sıfırdan başlatıyor. Ne yapabilirim?

Merhabalar sorunu çözebildiniz mi? Bende de aynısı oldu fakat hikaye baştan başlamadı, Cloud save seçeneğine bastığımda (ilk Local'e bastım ama reddetti) save dosyam 6 Ağustos'ta ki ne ayarlandı. En son ki save dosyam 30 Ağustos'ta idi. EA Help sitesinden baktım "restore save" butonuna basacakmışız ama basıyorum hiçbir şey olmadı.

Not: Origin pişmanlıktır

Merhabalar sorunu çözebildiniz mi? Bende de aynısı oldu fakat hikaye baştan başlamadı, Cloud save seçeneğine bastığımda (ilk Local'e bastım ama reddetti) save dosyam 6 Ağustos'ta ki ne ayarlandı. En son ki save dosyam 30 Ağustos'ta idi. EA Help sitesinden baktım "restore save" butonuna basacakmışız ama basıyorum hiçbir şey olmadı.

Not: Origin pişmanlıktır
Merhaba yazınızı yeni görüyorum efendim pardon, sorunumu maalesef çözemedim, açıkçası sıfırdan başladım ve tekrar en son kaldığım yere gelene kadar hile kullanarak ilerledim, ve almam gerekeni alana kadar o şekilde devam ettim. İşim bitince hilesiz devam ettim.

Şöyle bir şey söyleyeceğim, ben geçen yıl yapmamam gereken bir şey yapmıştım istemeden ve Forza Horizon 4 için tüm kayıtlarım gitmişti tüm hem de yıllarca oynadığım karakterim ilerlemem. Ne yapacağım ne edeceğim diye stresli stresli düşünürken belki bir faydası olur diye Forza Horizon 4 için bilet attım Forza'nın destek sayfasına, aynı gün 9 saat içerisinde geri dönüş geldi. İçerisinde şöyle yazıyordu, bu arada Türkçe olarak yolladım bileti onlar ise hem İngilizce hem Türkçe olarak (çeviri yaparak) cevap verdiler iki farklı. O güne kadar satın almış olduğum (ister gerçek para ile ister oyunda biriken para ile alınanlardan söz ediyorum) tüm araçları giysileri eklentileri her şeyi eksiksiz bir şekilde bana memnuniyetle verebileceklerini söylediler, tek problem hikayenin ilerleme kısmını geri veremeyeceklerini onlar dosyalar ile kaybolduğunu söylediler. Benden sadece yeni bir hesap açıp oyuna girmemi istediler ve oyuna baştan başladığımı söylediğim zaman, yıllarca satın almış olduğum veya hediye olarak kazanmış olduğum her şeyi eksiksiz bir şekilde bana oyun içerisinde mail olarak yolladılar, her şeyi hem de. Bana kalansa sadece görevleri baştan yapacak olmamdı, buda benim için pek sorun etmiyordu ve tekrardan zevkle oynayıp ilerledim.

Söylediğiniz gibi biraz pişmanlık evet maalesef, ama ben NFS Heat'i satın aldığımda sadece Origin üzerinde vardı bu yüzden ben çıktığı gün satın almıştım. Steam'e sonradan eklendi geçtiğimiz yıllarda.

Bu arada NFS Heat içinde EA'ya bilet yolladım ve saçma sapan şeylerle uğraştırdıkları için hiç üzerinde durmadım, cevap vermeyip geçtim. Söylediğim gibi dilerseniz size de güvenilir bir hile programı önerebilirim her oyun için neredeyse var diyebilirim ve mutlaka işinizi görüyor, ve tamamen güvenilirdir. Yıllardır kullanıyorum, gerektiği zaman açıp gerekmediği vakit kapatıyorum.

Onu bilmiyorum ama NFS Heat %100 halini indirebilirsin.

Ben save dosyalarını deniyorum fakat oyunum orjinal ama save dosyalarıyla oyunu hiç başlatamadım ne yapmam gerekir ?

Ben save dosyalarını deniyorum fakat oyunum orjinal ama save dosyalarıyla oyunu hiç başlatamadım ne yapmam gerekir ?
Ne yaptıysam olmadı sıfırdan başladım tekrar bitirdim 2,3 kez, size tavsiyem single oynayacaksanız hile programı kullanarak ilerlemeniz, tabii eğer tekrar sıfırdan başlamak yorucu gelirse.

Bazı kişiler hile kullanmayı yanlış anlayabiliyorlar, ancak bu eğer tek başınıza singleplayer offline olarak oynuyorsanız oyunu, gayet tercih meselesi. Örneğin şu kadar para yaparak istediğiniz araçları alabilirsiniz, isterseniz yarışları kolayca bitirip hızlı ilerlemek için diğer tüm ''BOT'' olan araçları dondurabilirsiniz bu şekilde, eski kayıtlarınıza veya yeni yüklemeye çalıştığınız kayıtlara ulaşamasanız bile hızlıca ilerleme kaydedebilirsiniz. Benim verdiklerim tamamen örnekti, başka tip hilelerde yapabilirsiniz. Elbette bu hileleri online oyunlarda (zaten benim kullandığım program buna imkan sağlamıyor da) yapmayınız sadece kendi halinizde eğlenmek için, gayet keyifli olabiliyor bazen. Programın ismi WeMod tavsiye ederim, virüslü değil, paralı versiyonu da var PRO sürüm olarak geçiyor. Gerekli mi? Hayır 3 yıldır bedava olarak kullanıyorum temiz ve sadece singleplayer oyunlarda geçen tamamıyla keyfe bağlı durum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı