NFS Heat vs NFS Unbound vs NFS Payback

uzeyirbaskan0

Centipat
Daha fazla  
Selam.
3 oyundan size göre hangi Need for Speed oyunu en iyi? Sebepleri ile yazarsanız mutlu olurum.
NFS Heat.
NFS Unbound.
NFS Payback.
"<" ve ">" ile sıralama olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Son yılların en iyi NFS'si 2015 NFS.

Üçü arasından Unbound.

Çünkü diğer iki oyunları oynamak için bir sebep yok, Unbound en azından çizgi filmimsi efektleriyle keyif veriyor şahsen. 2015 deme sebebim de atmosferi harika yansıtması. NFS Heat ve Payback şüphesiz kaliteli oyunlar fakat oynamak için hiçbir sebep yok, aralarındaki en tutarlı fizik de bence Heat de. Tâbi NFS oynayan bir insan patates fizikleri çoktan göze almıştır diye düşünüyorum, o yüzden bu kriter pek önem arz etmiyor.

Unbound : Aralarındaki en iyi grafikli en dolu haritaya sahip bence en iyi NFS oyunu.

Heat : Haritası küçük olmasına karşın dolu olan, fantazi yapmaya müsait gayet düzgün NFS oyunu.
Bettle ile lambo geçmek favorim.

Payback : Kocaman ama boş haritası haritası olan, kura çeker gibi upgrade yaptığımız, birkaç aksiyon sahnesi dışında bomboş bir oyun. Arkada müzik açar boş boş gezerim dersen bakılabilir.

Sıralama yapacak olursam Unbound > Heat > Payback.

Unbound çünkü daha yeni. Bende hepsi var hiçbirini oynamadım çok sevmiyorsanız almayın gereksiz.

Cevap icin teşekkürler.

Son yılların en iyi NFS'si 2015 NFS.

Üçü arasından Unbound.

Çünkü diğer iki oyunları oynamak için bir sebep yok, Unbound en azından çizgi filmimsi efektleriyle keyif veriyor şahsen. 2015 deme sebebim de atmosferi harika yansıtması. NFS Heat ve Payback şüphesiz kaliteli oyunlar fakat oynamak için hiçbir sebep yok, aralarındaki en tutarlı fizik de bence Heat de. Tâbi NFS oynayan bir insan patates fizikleri çoktan göze almıştır diye düşünüyorum, o yüzden bu kriter pek önem arz etmiyor.

Daha önce hiç 2015 denemedim önerin için teşekkürler. Heat ve unbound denemiştim 2015'i de deneyecegim.

Unbound : Aralarındaki en iyi grafikli en dolu haritaya sahip bence en iyi NFS oyunu.

Heat : Haritası küçük olmasına karşın dolu olan, fantazi yapmaya müsait gayet düzgün NFS oyunu.
Bettle ile lambo geçmek favorim.

Payback : Kocaman ama boş haritası haritası olan, kura çeker gibi upgrade yaptığımız, birkaç aksiyon sahnesi dışında bomboş bir oyun. Arkada müzik açar boş boş gezerim dersen bakılabilir.

Sıralama yapacak olursam Unbound > Heat > Payback.
Sıralama ve güzel açıklamalar için teşekkürler, ağırlıklı olarak heat oynuyorum 10dakika civarı unbound oynadim unbounda başlayacağım. Payback ı kararsız kaldığım için daha yüklemedim bilr p2w diyenler vardı.

Cevap icin teşekkürler.

Daha önce hiç 2015 denemedim önerin için teşekkürler. Heat ve unbound denemiştim 2015'i de deneyecegim.

Sıralama ve güzel açıklamalar için teşekkürler, ağırlıklı olarak heat oynuyorum 10dakika civarı unbound oynadim unbounda başlayacağım. Payback'ı kararsız kaldığım için daha yüklemedim bilr P2W diyenler vardı.

Şu an Unbound oynuyorum PS üzerinden, heat grafikleri daha gerçeğe yakın geldi ama sizce nasıl?

Geri
Yukarı