NFS Payback vs NFS(2015) vs NFS Heat

RinDoChi

Hectopat
Makaleler
2
Şu anda Forza 4 aldım, ama bir de NFS serisinden 1 oyun almak istiyorum. Hangisi daha iyidir?
Sistem özelliklerim:
Aslında Rust almak istiyordum ancak kendileri 308TL oldu. Hazır yarış festivali gelmişken dedim yarış oyunu alayım. Olmadı Forza 5 de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Need for Speed 2015 olanı tek geçerim hepsine aktif olarak Online takılıyoruz halen.

O zaman adamakıllı bir indirim gelirse heat alacağım. Yani bir aralar 70 küsure düşmüş galiba, gene oralara gelirse alacağım.

Heat hiç iyi bir oyun değil. Oyunda hava yağışlıyken, yolda birikmiş suların üzerinden araç ile geçince su tepki vermiyor bile!

NFS'in en iyileri Underground 1,2, Most Wanted 2005 ve Carbon.

Hot Pursuit Remastered çok iyi olmasa da idare eder. Oynaması eğlenceli. Bende var, amazon ücretsiz vermişti. Oyunda biraz lag var.

NFS'in en kötü oyunları ise Most Wanted 2012 ve Rivals. Hayatta oynadığım en kötü oyunlar.

Heat hiç iyi bir oyun değil. Oyunda hava yağışlıyken, yolda birikmiş suların üzerinden araç ile geçince su tepki vermiyor bile!

NFS'in en iyileri Underground 1, 2, Most Wanted 2005 ve Carbon.

Hot pursuit Remastered çok iyi olmasa da idare eder. Oynaması eğlenceli. Bende var, Amazon ücretsiz vermişti. Oyunda biraz lag var.

NFS'in en kötü oyunları ise Most Wanted 2012 ve rivals. Hayatta oynadığım en kötü oyunlar.

Zaten FH4'üm var, benim için sadece grafik ve modofiye seçeneği bir de 40 saat sonra mantık çerçevesine sığan bir hikaye lazım. Heat aldım şimdi iniyor.

Geri
Yukarı