NFS Heat vs Payback

Evet hissiyat güzeldi ama bana çok boş geldi. NFS değil de Forza Horizon oynuyordum sanki. Hikaye adına hiçbir şey yok.

Egzoz patlatma oyunu. 😀
Olabilir hocam hatırlamıyorum çok oldu oynayalı. Şimdi düşününce hikayesini tam hatırlayamıyorum. Sanırım şehire yeni bir polis geliyordu illegal yarışların önüne geçmek için falan.

Eğer aktivite için, araç fazlalığı içinse forza horizon. Ya yok benim için grafik güzel olsun oynanış güzel olsun hikaye güzel olsun diyorsan nfs
Olabilir hocam hatırlamıyorum çok oldu oynayalı. Şimdi düşününce hikayesini tam hatırlayamıyorum. Sanırım şehire yeni bir polis geliyordu illegal yarışların önüne geçmek için falan.

Evet o tarz bir hikayesi var. Bir NFS oyunundan beklenmeyecek monotonluğa sahip yine de. Hikayesi olmayan MW2 hariç.

Ama şunu eklemeliyim: Polisler aşırı sağlam. NFS serilerinde gördüğüm en sağlam polisler bu oyundaydı sanırım. Diğer oyunlarda asla yakalanmazken bu oyunda geceyi bitirmek için yoldan çıkıyordum.

Geri
Yukarı