NFS Most Wanted 2005 aracım çok yavaş

Dextaron

Decapat
NFS Most Wanted oynarken arabamın hızı 215'i geçmiyor ancak YouTube'da izlediğim videolarda 300-400 görüyolar. Yapamadığım bir şey mi var anlamadım. Oyunun sonlarındayım, sadece razor kaldı ama aracım çok yavaş. Oyundaki en iyi arabalardan birine sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araç parçalarını yükselttin mi? Bunun için garaja gitmen gerekiyor. Yeşil yerdi galiba, tam hatırlamıyorum.

NFS Most Wanted oynarken arabamın hızı 215'i geçmiyor ancak YouTube'da izlediğim videolarda 300-400 görüyolar. Yapamadığım bir şey mi var anlamadım. Oyunun sonlarındayım, sadece razor kaldı ama aracım çok yavaş. Oyundaki en iyi arabalardan birine sahibim.
Eğer yarış kazanabiliyorsan araban yavaş değil demektir, kmh yerine mph birimini kullanıyorsundur.

Arabayla ilgili performans yükseltmeleri haritadaki sarı dükkanda yapılmakta. Ancak oyunun yapay zekası stok arabayla razora kadar gelmene zaten müsade etmez.

Yani muhtemelen kilometre bölü saat yerine mil bölü saat kullanmaktasın, arabanın gerçekten yavaş olduğunu sanmam. 215 mph ise 350 kmh falan yapar zaten.

Arkadaşın dediği gibi büyük ihtimalle mil göstergesiyle oynuyorsundur :D

Geri
Yukarı