NFS Most Wanted alınır mı?

slmbenrıfkı

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: Zalman i3

Anakart: PRIME B460M-K

CPU: İ5 10400F 10th

Ram 1: Kingston 8GB Hyperx 2133MHz
Ram 2: Corsair VENGEANCE LPX 8GB 2133MHz

GPU: RX 570 8GB 256-bit

PSU: Sharkoon SHP650 V2 650 W

SSD: Toshiba TR200 480GB

HDD: Samsung 500GB (Piyasadan kalkmış modelini bilmiyorum.)

Kasa Fanı: ZA1225CSL (4 Adet)

CPU Soğutucu: Intel E97378
Meslek
Sanayi
Arkadaşlar selam Steam'de 100 küsur TL'den 25 TL'ye düşen Need for Speed Most Wanted oyununu alacağım ama çok eskiden Crack'li oynamıştım hatırlamıyorum nasıl oyun sizce? Siz olsanız alır mıydınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
2012 Most Wanted de alınır. O fiyata çok iyi. Yakında tüm NFS'lerin aşırı zamlanacağını düşünüyorun. Oyunda polisler çok zorlu. 2005 oyunundan daha zor😄

Steam de satılan versiyonunda iyi arabalar için ek paket lazım. Tavsiye etmiyorum. Ayrıca klavye ayarı yapmak gerekiyor ve internet bağlantısı lazım diye biliyorum.

2012 Most Wanted de alınır. O fiyata çok iyi. Yakında tüm NFS'lerin aşırı zamlanacağını düşünüyorun. Oyunda polisler çok zorlu. 2005 oyunundan daha zor😄

Zaten NFS'lerin hepsi pahalı aga Steam'da ucuz bir şey kalmadı ki.

Steam de satılan versiyonunda iyi arabalar için ek paket lazım. Tavsiye etmiyorum. Ayrıca klavye ayarı yapmak gerekiyor ve internet bağlantısı lazım diye biliyorum.

Klavye, internete tamamda arabalar için ek paket nedir anlamadım.

NFS Most Wanted 2005 ile MW 2012 arasında dağlar kadar fark var. 2005 ise oynanır ama 2012 ben şahsen sevemedim. Rivals veya heat alsanız daha iyi.

Hocam 2005 zaten Steam'da yok ondan bahsetmedimde Rivals'sı hiç oynamadım gameplay'ine baktım onu deneyebilirim Heat'ı 2020'de 5TL'ye almıştım beğenmedim bana çok kötü geldi optimizasyonu ayarları sıkıntılıydı ama hesapta duruyor biara denerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı