Çözüldü NFS Most Wanted araba kaplamaları yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
DVD'leri karıştırırken Most Wanted'ı buldum HDD'ye attım ama oyunda arabaların kaplamaları yok. Nasıl düzelir bu?

Dosya Ekleri

• IMG_20220522_155113.jpg
    IMG_20220522_155113.jpg
    332,9 KB · Görüntüleme: 88
Çözüm
Oyunu bitirdikten sonra kafaya taktım çözdüm. Cutscenes ve kaplama klasörleri boşmuş. Bulup yükledim. Oyunu bitirdikten sonra bulmasam iyiydi. YouTube'a çözümünü atarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ağırlık tasarrufu sağlar, bence gerek yok. Daha hızlı gidersiniz. :D

Şaka bir yana korsan indirdiyseniz böyle sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Oyunun dijital satışı olmadığından yardım etmemde sorun olmaz sanırsam.

Kurulumu tekrar yapın, orijinal diskten kurduysanız çizik var mı bir bakın derim.

Olmadıysa başka bir siteden edinin oyunu.

Ağırlık tasarrufu sağlar, bence gerek yok. Daha hızlı gidersiniz. :D

Şaka bir yana korsan indirdiyseniz böyle sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Oyunun dijital satışı olmadığından yardım etmemde sorun olmaz sanırsam.

Kurulumu tekrar yapın, orijinal diskten kurduysanız çizik var mı bir bakın derim.

Olmadıysa başka bir siteden edinin oyunu.
Hocam oyunun internette satışı da yok malum sürümleri de yok ta 6 yaşımda internet kafeci bir abiden almıştım. Ama eski bilgisayarda oynayınca kaplamalar vardı hatırlıyorum.

Hocam oyunun internette satışı da yok malum sürümleri de yok ta 6 yaşımda internet kafeci bir abiden almıştım. Ama eski bilgisayarda oynayınca kaplamalar vardı hatırlıyorum.
Eğer burada bu konu için banlanmayacaksam size linki:
Kendim test ettiğim için biliyorum.
3-4 kere bitirdim. Kaplamalarda da herhangi bir sorun yok.

eyvallah hocam teşekkürler. bekliyorum düzelirse yazarım.

Hocam oyun açılmıyor. Siyah ekran verip kapanıyor.

Son düzenleme:
Oyunu bitirdikten sonra kafaya taktım çözdüm. Cutscenes ve kaplama klasörleri boşmuş. Bulup yükledim. Oyunu bitirdikten sonra bulmasam iyiydi. YouTube'a çözümünü atarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı