NFS Most Wanted vs NFS Payback

Ne anlamda?
Hikaye dersen MW.
Araç çeşitliliği grafik kalitesi Payback.
Drift özelliği Payback.
Güzellik o zamanin güzel oyunu MW iyidir ama sordugun soruya göre değişir bu durum.

İkisi de değil, Most Wanted 2005'ten bahsetmediğini varsayıyorum. Most Wanted 2012 de hikaye var mı açıkçası bilmiyorum. 10-12 saat kadar oynayış sürem var yok diye aklımda kalmış. Payback'te ise kötü bir senaryo var. MW 2012'yi sevmememin sebebi araba hakimiyetinin kötü olması. Mekanikleri 2012ye göre bile göze hitap etmiyor. Payback ise mekanikleri ve oynayış hissiyatı ne kadar iyi olsa da kötü senaryosuyla ve haritanın büyüklüğüyle vakit kaybı bir oyun. Mesela bir yarışı bitirdin. Başka bir yarış noktasına varman 4 dakika kadar sürüyor. Ya da yükseltme yapmak istedin tamirciye varman yine bir üç dakika sürüyor. Paran yetmedi başka bir yarışa gitmek istedin 3 dakika daha. O yarışı kazanıp tamirciye gidip yükseltme yapıp ilk yarış konumuna gelmek için 10-15 dakika vakit harcıyorsunuz. Ben açıkçası sevmiyorum. Açık dünya da olsa böyle olmamalı.

Ben MW serisinin 2 oyununuda oynadım zamanında sistemim yetmiyordu mecburen oynuyordum ama MW1 bu zaman için o kadar da kötü değil MW2 ise kontrolleri kanser etti başlarda ama alışınca zevk almıştım oyundan Payback ise drift, mekanik ve hikaye olarak MW serisinden daha iyi.
Tabii bu benim görüşüm ayrıca 3 oyunuda bitirdim.

Geri
Yukarı