NFS Payback halen alınır mı?

Konusu biraz sıkıcı, arabalar ise yolda giderken biraz havada asılı kalıyormuş hissi veriyor onun dışında arabalar ve çevre gayet güzel. 30 TL'ye alınabilecek iyi oyunlardan birisi olmuş.

Ben aldım, oynuyorum. 30 liraya değer bence. Bundan önce en son 2010 yılından çıkan Hot Pursuit oyununu oynamıştım. Ondan sonraki hiçbir oyunu bana göre iyi değildi. Bu da öyle. Oynuyorsam araçların yeni olmasından dolayı oynuyorum.

Araç kontrolü saç baş yoldurtabilir. Bir sorunu da var ki bahsetmeden geçemeyeceğim. Mesela girmeniz gereken yarış 500 seviye olmanızı istiyor fakat, aracınız 475. Gel de uğraş. Çünkü satıcıda modifikasyon ürünleri rastgele oluşup her 30 dakikada bir yenilendiği için, aracınızı yükseltecek parçayı bulamayınca ''eee noldu şimdi'' dedirtiyor. Böylece yarışlar iki kat sinir bozucu olabiliyor.

Tabi ki yine de 30 TL çok değil arada girip birkaç yarış atmalık alabilirsin ama NFS serisine yakışmayan bir oyun.

Ön sipariş ile almıştım oyun çok hızlı bitiyor multiplayer da çok daha iyi vakit geçirebilirsin ama genelde oyuna amerikadan giriyorlar ve ping olabiliyor online da haberin olsun

Ben aldım, oynuyorum. 30 liraya değer bence. Bundan önce en son 2010 yılından çıkan Hot Pursuit oyununu oynamıştım. Ondan sonraki hiçbir oyunu bana göre iyi değildi. Bu da öyle. Oynuyorsam araçların yeni olmasından dolayı oynuyorum.
Hocam bende almayı düşünüyorum fakat bütün arabalar geliyor mu? Yani eddie's skyline alfa romeo vs...

Hocam bende almayı düşünüyorum fakat bütün arabalar geliyor mu? Yani eddie's skyline alfa romeo vs...
Ben de az oynadım. Aldığım en yeni araç Ford Focus RS. Araba çeşitliliği fazla olmuyor başlarda. Ama tabii hikayeyi anlatma anlamında birkaç araç kullandım. Deluxe Edition almadım ama ben. Dediklerin belki onda vardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı