NFS Prostreet vs Undercover

292941

Hectopat
Makaleler
6
Siz hangisini daha çok beğendiniz? İkisi de çok kötü diyen olacaktır, doğru. Mükemmel oyunlar değillerdi ama ikisi de güzel sayılabilecek oyunlardı. Benim en beğendiğim Undercover idi. O müziği, hikayesi ve sarı dünyası çok hoşuma gidiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zamanında bir yarış oyunu oynamıştım. Bazı görevleri yaptıktan sonra sana 4-5 araba sunuyordu ödül olarak bunlardan birini seçiyor dun. Çok hatırlamıyorum ama şehri dağıtma görevleri vardı. Sağda solda tabelaları falan kırarak puan topluyordunuz. Benim en sevdiğim araba yarışı o oyundu ama adını hatırlayamıyorum. Hatta aranma seviyeniz fazla artarsa polisler seni Ferrari benzeri hızlı araçlarla kovalıyordu.

Ben zamanında bir yarış oyunu oynamıştım. Bazı görevleri yaptıktan sonra sana 4-5 araba sunuyordu ödül olarak bunlardan birini seçiyor dun. Çok hatırlamıyorum ama şehri dağıtma görevleri vardı. Sağda solda tabelaları falan kırarak puan topluyordunuz. Benim en sevdiğim araba yarışı o oyundu ama adını hatırlayamıyorum. Hatta aranma seviyeniz fazla artarsa polisler seni Ferrari benzeri hızlı araçlarla kovalıyordu.
Undercover o evet.

Undercover çıktığı zaman haritası en büyük NFS idi, halen daha öyle olabilir. Ama içerik olarak çok boş bir oyundu. Prostreet daha zevkliydi bence.

Geri
Yukarı