NFS Undercover nereden alınabilir?

Hocam site yazmak yasak. Yasak olmasa atardım.
19. Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • İlk korsan konusunda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.
Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyorsa yasak değil diye biliyorum.

Bilgisayarımda CD okuyucu yok. Gidip de 300 lira bir okuyucuya veremem. Üstüne, ürün 2. el. CD sıkıntılı çıkarsa iade bile edemem. Çok riskli.
Üstelik sahte olma olasılığı var.

Konuya gelince; Burada arkadaşların verdiği cevaplara katılıyorum. Ayrıca, Undercover oynayacağınıza Hot Pursuit Remastered oynayın bence. Amazon bedava vermişti, almıştım. Undercover'dan daha kaliteli. NFS Carbon'dan sonra çıkan tek güzel yarış oyunu bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam ve Origin'den kaldırıldı, yani artık sadece korsan olarak indirebiliyorsunuz ve bu forumda korsana destek yok.

Forumda korsana destek verilmiyor maalesef.

Yanlışsınız, kuralları okumadığınız belli. Eğer bir oyunu dijital bir şekilde satın alma yolu yoksa o zaman bu kural ortadan kalkar. Çünkü indirmenin tek yolu korsandır. Ama yine de herhangi bir site ismi vermek yasaktır
Temiz bir site için yazdım zaten. Bildiğiniz temiz bir site bulunmakta mı?

Hocam Discord adresinizi verirseniz belki yardımcı olabilirim

Yanlışsınız, kuralları okumadığınız belli. Eğer bir oyunu dijital bir şekilde satın alma yolu yoksa o zaman bu kural ortadan kalkar. Çünkü indirmenin tek yolu korsandır. Ama yine de herhangi bir site ismi vermek yasaktır
Korsana destek yok dedim. Arkadaşın söylediği şey hakkında söylemedim?

Yanlışsınız, kuralları okumadığınız belli. Eğer bir oyunu dijital bir şekilde satın alma yolu yoksa o zaman bu kural ortadan kalkar. Çünkü indirmenin tek yolu korsandır. Ama yine de herhangi bir site ismi vermek yasaktır.

Hocam Discord adresinizi verirseniz belki yardımcı olabilirim.

Hocam özelden yardım da yasak. 1 gün ban yemiştim.

Hocam özelden yardım da yasak. 1 gün ban yemiştim.
Hocam, özelden forum kurallarına uygun bir şey için yardım istemek yasak mıdır?
Üstelik sahte olma olasılığı var.

Konuya gelince; Burada arkadaşların verdiği cevaplara katılıyorum. Ayrıca, Undercover oynayacağınıza Hot Pursuit Remastered oynayın bence. Amazon bedava vermişti, almıştım. Undercover'dan daha kaliteli. NFS Carbon'dan sonra çıkan tek güzel yarış oyunu bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Undercover'ı çocukken oynamıştım o yüzden ufak bir mazisi var. O Freeroam havası, sarı ama most wanteddaki kadar blurlu ve sarı olmayan renk paleti vs..

Geri
Yukarı