Çözüldü NFS Rivals Rusça kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İmparator51

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Teksas, Rockport
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600x
Sapphire Pulse Rx590 8GB
2x8GB XPG GAMMIX D30
Crucial P3 Plus 2TB
GIGABYTE B450M S2H
Dell S2721HN
Dell Alienware AW2724HF
Acer Aspire 6935G

Toyota Corolla

XBOX Series X
PlayStation 4

ROG Phone 8 Pro
Galaxy S24 Ultra
Galaxy S20 FE
Galaxy Tab S9 U
Redmi Note 12
Redmi 10 2022
iPhone SE 3
Sony Xperia XA1
Galaxy Win
Galaxy Wonder
Galaxy Note GT-N8010

Amazfit Verge
Apple Watch 4
Samsung Gear S2

Redmi Buds 4 Active
Philips SHB3175
İngilizce dil dosyası yok sadece Rusça var İngilizce paketini hiçbir yerde bulamadım Türkçe yama yapınca ise oyun bozuluyor. İngilizce dil paketini nereden bulabilirim?

Çözdüm; oyunun dizininde Türkçe dil paketi varmış. Rusça paketi silince Türkçe oldu.

Düzenleme; Türkçe yapınca tam ekran olduğunda oyun çöküyor. İngilizce dil paketi gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen korsan repack indirdin ve indirdiğin repacki yapan kişinin adı X'le başlıyor. Oradan indirmişsen onun sadece Rusça dil seçeneği var. Oyun orijinalse bilmiyorum oyunun dosyalarını doğrulamayı veya EA App veya Steam'den oyunun özelliklerine gelip dili değiştirmeyi deneyebilirsin.

Hocam sadece İngilizce dil paketi lazım. Yama kurdum olmadı ayarlarda gezindim dil değiştirmeye dair tek bir ayar bulamadım. NFS Rivals oynayan varsa Oyunun dizinindeki

data/Win32/Loc klasöründeki en.sb ve en.toc

dosyalarını bulabilirler ise oda olur.

Düzenleme; Bir arkadaş dosyaları attı sorun düzeldi.
Muhtemelen korsan repack indirdin ve indirdiğin repacki yapan kişinin adı x'le başlıyor. Oradan indirmişsen onun sadece Rusça dil seçeneği var. Oyun orijinalse bilmiyorum oyunun dosyalarını doğrulamayı veya EA App veya Steam'den oyunun özelliklerine gelip dili değiştirmeyi deneyebilirsin.

Muhtemelen korsan repack indirdin ve indirdiğin repacki yapan kişinin adı X'le başlıyor. Oradan indirmişsen onun sadece Rusça dil seçeneği var. Oyun orijinalse bilmiyorum oyunun dosyalarını doğrulamayı veya EA App veya Steam'den oyunun özelliklerine gelip dili değiştirmeyi deneyebilirsin.

Hocam sadece İngilizce dil paketi lazım. Yama kurdum olmadı ayarlarda gezindim dil değiştirmeye dair tek bir ayar bulamadım. NFS Rivals oynayan varsa Oyunun dizinindeki

data/Win32/Loc klasöründeki en.sb ve en.toc

dosyalarını bulabilirler ise oda olur.

Düzenleme; Bir arkadaş dosyaları attı sorun düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İngilizce dil dosyası yok sadece Rusça var İngilizce paketini hiçbir yerde bulamadım Türkçe yama yapınca ise oyun bozuluyor. İngilizce dil paketini nereden bulabilirim?

Çözdüm; oyunun dizininde Türkçe dil paketi varmış. Rusça paketi silince Türkçe oldu.

Düzenleme; Türkçe yapınca tam ekran olduğunda oyun çöküyor. İngilizce dil paketi gerekiyor.

Bana da dosyaları atabilir misiniz?

Geri
Yukarı