NFS U2 CD orijinal mi?

2jzhuso

Centipat
Daha fazla  
Herkese kolay gelsin. Konu ile alakalı bir başlık bulamadım. Bir satıcıdan NFS U2 CD alacağım. Fakat CD korsan gibime geldi. Detaylı fotoğraf istediğim zaman beni uğraştırma dedi. Dolabın üstünde bayağı zahmetli dedi. Bende tamam dedim. Sizce oyun orijinal mi?

İşte bu da görsel.

Dosya Ekleri

• 2A42EF25-3820-44D3-9188-47E2537CDC76.png
    2A42EF25-3820-44D3-9188-47E2537CDC76.png
    714,9 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraştırma vs tarzı söylemlerde bulunan satıcılardan alışveriş yapmanızı hiç önermem fotoğrafı bile doğru dürüst çekememiş, içindeki CD'nin ne şekilde olduğu bile belli değil belki düz beyaz bir CD'nin içine oyunu yazdırmış bile olabilir.

Resimdeki kapak Japonya sürümünün kapağı. Adam Japonya'dan alıp getirmediyse orijinal olduğunu sanmıyorum. Bir de 2004'te Games for Windows mu vardı?

Yani kutu ve görsel sahte

O Games for Windows yazısını nerede görsem tanırım. Kutulu değilse büyük ihtimal korsan. Elimde orijinal CD'si vardı u2'nin kutulu iki CD ve içinde aktivasyon anahtarı vardı.
Kutulu sanırım içini resim istedim atarsa koyarım buraya

Resimdeki kapak Japonya sürümünün kapağı. Adam Japonya'dan alıp getirmediyse orijinal olduğunu sanmıyorum. Bir de 2004'te Games for Windows mu vardı?
1693231804237.jpeg

Yani kutu ve görsel sahte.

Kutulu sanırım içini resim istedim atarsa koyarım buraya.

1693231804237.jpeg

Bu olabilir mi hocam.

Doğru hocam şimdi hatırladım. Ben yanlış söylemişim kusura bakmayın. Resimdeki Japonya kapağı değil de Japonya versiyonu oyunun giriş ekranı arka planı. Yani yine de sahte resim.

Hepinizin vaktini aldım özür dilerim arkadaşlar vatandaş akıllı reklamcıdan çıkartıp crack yapıp satıyor resim attırıdm tekrardan teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı