NFS Unbound oyun arkadaşı

NFS oyunları güzel değil ya. Forza'daki hazzı vermiyor. Drift, hız gibi şeylerde çok düşük kalıyor. Hele drift iğrenç.
Payback'i pek bilmiyorum ama Heat ile Unbound'a Forza Horizon'dan sonra geçiş yaptıysan ilk zamanlar baya kalitesiz hissiyatı veriyor.
Forza Horizon 4 oynadıktan sonra The Crew 2 45 liraya indirime girdiği için satın alıp girmiştim.
İlk oynayışımda "bu ne ya bu bildiğin dandik mobil oyun" tepkisi vermiştim. Sonra sonra insan alışıyor. Hele hele NFS de drift ile viraj alma mekaniği elbette pek mantıklı olmasa da alışınca ciddi manada zevk veriyor. Forza Horizon'u çok severim eyvallah ta abi dağ taş bayırda araba sürmek bir yere kadar. Forza'nın haritaları ciddi manada boş ya. Bir de malum Forza'da modifikasyon parçaları yok denecek kadar az. Çıkartma editörü de yetersiz.

Hocam ben 4 GB VRAM ile bitirdin oyunu oyun da genelde 12 GB RAM'den fazla kullanmıyordu ben 16 GB RAM ile oynadım. Oyunu oynamaya devam ettikçe FPS biraz düşüyordu, PC altından da hava alsın diye kitap koydum o zaman FPS düşmesi de yaşamadım. Grafikler: Orta, V-Sync off, DLSS kalite, bir de akıllı çözünürlük gibi bir ayar vardı FPS artsın diye çözünürlüğü düşüren bir ayar vardı onu da kapattım. Heat'i daha çok sevmenize karışamam tabii ancak ben Unbound'u daha çok sevdim.

Onu nasıl alıyorsun la ben orta da RTX 3050 Ti ile 45-60 alıyordum Ryzen 7 4800H 16 GB RAM.

Benimki kasalı toplama PC sen laptop ile oynuyorsun ve laptoplarda watt sıkıntısı var büyük ihtimalle senin laptop 40 watt olduğu için ekran kartının Max performansını veremiyor kasalı PC de ise ekran kartı istediği kadar watt çekebiliyor ondan dolayı senden yüksek fps alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı