NFS Underground 2 | 20.000 Dolar ile Ne Yapılmalı?

Dragon Center

Decapat
Sorun başlıktan gayet anlaşılır sanırım. Arabama en son parçaları taktım. Şimdi şansımı motor yanından deneyeceğim. 20.000 param var bu parayla ne yapayım? Yeni bir araba mı dizeyim yoksa mevcut arabadan mı devam edeyim? Bu oyuna 4. başlamam. Her zaman kendimi kandırdım bu sefer olmayacak diye. Şimdi gizli yarışları deneyeceğim. Fakat olmayacak gibi görünüyor. Lütfen yardım edin. Sıkıldım artık böyle olmasından. Düzenliyorum tekrardan modaretör konuyu değiştirmiş yarışlar kayboldu ne yapacağım.

Son düzenleme:
2004 yapımı olan nfs 2 'yi soruyorsunuz acaba. Tam açıklayıcı yazarsanız yardımcı olayım. Kariyer bölümde kullandığın arabayı puana çıkarman gerekiyor yoksa bölgeler açıklmıyor diye hatırlıyorum 7 8 sene oldu oynamayalı oyunu ama. Tek bir arabada açılan bütün modifeyeleri yapman gerekiyor. Yoksa parayı boş yere harcayınca ileri seviyeye çıkamazsın.

Aracını görsel veya performans olarak belirli seviyede modifiye etmezsen yeni yarışlar çıkmıyordu diye hatırlıyorum. En son düzenli olarak 10 sene önce filan oynadığım için tam olarak hatırlamıyor olabilirim.
Aynen. Belirli bir yıldız puanı var. Şöhret puanı gibi. O kademeyi diyorsunuz.

Aracını görsel veya performans olarak belirli seviyede modifiye etmezsen yeni yarışlar çıkmıyordu diye hatırlıyorum. En son düzenli olarak 10 sene önce filan oynadığım için tam olarak hatırlamıyor olabilirim.
2004 yapımı olan nfs 2 'yi soruyorsunuz acaba. Tam açıklayıcı yazarsanız yardımcı olayım. Kariyer bölümde kullandığın arabayı puana çıkarman gerekiyor yoksa bölgeler açıklmıyor diye hatırlıyorum 7 8 sene oldu oynamayalı oyunu ama. Tek bir arabada açılan bütün modifeyeleri yapman gerekiyor. Yoksa parayı boş yere harcayınca ileri seviyeye çıkamazsın.
Evet onu soruyorum başlığı değiştirdikleri için tam olarak sorun çıkmıyor ortaya ve hallettim 4 saat boyunca aralıksız boyunca yoldaki elemanlarla yarıştım. Sonra Visual Rating geliştirdim U.R.L falan çıktı cevaplarınız için teşekkür ederim. Şunu da eklemek isterim ki Underground 2 den aldığım zevki paybacktan alamıyorum.

Evet onu soruyorum başlığı değiştirdikleri için tam olarak sorun çıkmıyor ortaya ve hallettim 4 saat boyunca aralıksız boyunca yoldaki elemanlarla yarıştım. Sonra Visual Rating geliştirdim U.R.L falan çıktı cevaplarınız için teşekkür ederim. Şunu da eklemek isterim ki Underground 2 den aldığım zevki paybacktan alamıyorum.
Evet ona dikkat etmek lazım belli bir zaamanda sonra yoldaki yarışcılar bile kayboluyor tek arabada açılan bütün modifeyeleri yapmak gerekiyor. Son çare para hilesi :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı