NFS Underground 2 Assetto Corsa modu

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Kardeşim NFS Underground 2'ye Assetto Corsa modu istiyormuş. Böyle fazla trafik olsun, arabaların arasından makas atarak oynamak istiyormuş. İnternetten görüp özenmiş bana da çok ısrar etti. Böyle bir mod var mıdır? Biraz araştırdım yabancılar videosunu falan çekmiş ama yanında grafik moduda kuruyordu. Grafik modu olmadan bildiğiniz mod varsa verebilirseniz çok mutlu olurum.

Kardeşim NFS Underground 2'ye Assetto Corsa modu istiyormuş. Böyle fazla trafik olsun, arabaların arasından makas atarak oynamak istiyormuş. İnternetten görüp özenmiş bana da çok ısrar etti. Böyle bir mod var mıdır? Biraz araştırdım yabancılar videosunu falan çekmiş ama yanında grafik moduda kuruyordu. Grafik modu olmadan bildiğiniz mod varsa verebilirseniz çok mutlu olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buraya baktınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buraya baktınız mı?

Bu direkt grafik modu olmuş böyle bir şey değil bol trafikli arabaların arasından makas atarak geçmek vs. o tür şeyler istiyormuş kardeşim.

Bu direkt grafik modu olmuş böyle bir şey değil bol trafikli arabaların arasından makas atarak geçmek vs. o tür şeyler istiyormuş kardeşim.

Assetto Corsa mapı Update edıp ayarlardan trafik yogunlugunu ayarlamayı deneyebılırsınız.

Assetto Corsa mapini nasıl oyuna ayarlayabilirim peki bunun modu var mı varsa atabilir misiniz?

Teşekkürler bunu nasıl oyuna kurabilirim bilmiyorum nasıl kuracağımı anlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler bunu nasıl oyuna kurabilirim bilmiyorum nasıl kuracağımı anlatırsanız sevinirim.

Maalesef pek bılgım olmadıgı ıcın yardımcı olamıyorum onceden oynadıgım ıcın yardımcı olayım dedım muhtemelen araba yaması yapar gıbı.

Bu NFS UG2 haritası degil HUD'u, bunu indirdiğiniz zaman sadece oyundaki gostergeniz NFS UG2 seklinde olur. Assetto Corsa - Need For Speed Underground 2 Harita Modu - Game Mods TR - Oyun Modlarının Paylaşıldığı Platform buradan haritayı indirebilirsiniz. YouTube'a Assetto Corsa trafik modu diye aratıp nasıl trafik ekleyeceginizi ogrenebilirsiniz

Geri
Yukarı