NFS Underground 2 RTX remix nasıl yapılır?

trans_women

Hectopat
Makaleler
5
Bu videoda Underground 2 çok güzel görünüyor, oyunu videodaki gibi bir hale nasıl getirebilirim? RTX kartım yok. Ekran kartım MSI 1650S Gaming X.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda Underground 2 çok güzel görünüyor, oyunu videodaki gibi bir hale nasıl getirebilirim? RTX kartım yok. Ekran kartım MSI 1650S Gaming X.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link burada. Fakat RTX 2060 S ekran kartı ile bile zar zor oynayabiliyorum. Onda da DLSS yi sonuna kadar açarak 20 fps civarında takılıyorum. DLSS kapalıyken yaklaşık 1 - 1,5 fps arası alıyorum.
Bir de Youtube videolarındaki RTX Remix verdiğim linkteki versiyondan daha güzel. Bu versiyonda ışığın kaynağına yaklaşınca ışık yok oluyor. Yine de çok güzel tabii ki.

Link burada. Fakat RTX 2060 S ekran kartı ile bile zar zor oynayabiliyorum. Onda da DLSS yi sonuna kadar açarak 20 fps civarında takılıyorum. DLSS kapalıyken yaklaşık 1 - 1,5 fps arası alıyorum.
Bir de Youtube videolarındaki RTX Remix verdiğim linkteki versiyondan daha güzel. Bu versiyonda ışığın kaynağına yaklaşınca ışık yok oluyor. Yine de çok güzel tabii ki.
Attığınız linkteki RTX Remix, benim attığım videodaki kadar güzel görünüyor mu?

Attığınız linkteki RTX Remix, benim attığım videodaki kadar güzel görünüyor mu?
Tahminimce hayır. Aynı mod değil diye düşünüyorum. Ayrıca mod aynı olsa bile Youtube'daki kadar güzel gözükmesi için en azından RTX 3080 RTX 4070 gibi bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. GTX serisi bir ekran kartı için bu grafikler mümkün değil.
Path Tracing için RT Core ve kasmayı engellemek için DLSS ye DLSS'nin verimli çalışması için de Tensor Core'a ihtiyacınız var.

Geri
Yukarı