NFS Underground 2 vs Most Wanted 2005

Hangisi?

• Need For Speed Most Wanted 2005

Oy: 43 49,4%
  • Need For Speed Underground 2

Oy: 44 50,6%

• Oy verenlerin toplamı
    87
Most Wanted oynayamayanlar U2 işaretlemiş anlaşılan 🤣🤣🤣🤣🤣
MW harika bir oyundu, U2 de öyle. Most Wanted'in verdiği heyecanı ve hissiyatı her oyun veremez
Hikaye bitince p*ç gibi ortada kalıyorduk o başka🤣 Ulan mia🤣
Kara liste yarışçılarının tüm araçlarını alanlar burada mı? 😎

Most Wanted 2005 Adamdır gerisi yalandır.
Yanlış anlaşılmasın ikisinide deneyimledim ama Underground 2'den baya crash yedim ve sinirim bozulup sildim.
Ama Most Wanted 2005'te böyle bir sıkıntı yaşamadım.
Ayrıca crash yeme dışında da bence Most Wanted 2005 önde benim için.

Most Wanted oynayamayanlar U2 işaretlemiş anlaşılan 🤣🤣🤣🤣🤣
MW harika bir oyundu, U2 de öyle. Most Wanted'in verdiği heyecanı ve hissiyatı her oyun veremez
Hikaye bitince p*ç gibi ortada kalıyorduk o başka🤣 Ulan mia🤣
Kara liste yarışçılarının tüm araçlarını alanlar burada mı? 😎
İkisini de oynamış biri olarak nfs underground 2 bambaşka most wanted da polislerden kovalanma hissiyatı evet fena değil ama u2 nen hiçbir yarış oyunu kıyaslanamaz keşke remake yapsalar dediğim bir oyun kendisi

2'sinide 2023 yılında ps2 den oynama şansını buldum, NFS underground 2'yi 2012'de PC'de oynamıştım beni çok büyülemişti 'abi şu grafiklere bak' filan diyordum çocukluk aklı işte. NFS most wanted'da çok zevkliydi hayatımın en iyi 480p'si, fakat ben nostaljiye kapılıp Underground 2'yi seçiyorum:)

Need for Speed Most Wanted 2005.❤️

Teknik açıdan NFS Underground 2 daha bir "Araba yarışı" oyunudur.
Her motorun bir tork eğrisi vardır ve araçlar bu tork eğrisine ve şanzıman oranına göre hızlanır.
Oyundaki yarış türleri de oyuncuyu her yarış türü için farklı bir otomobil hazırlamaya zorlar.
Yani Circuit ve Sprint türevi yarışlar için dengeli bir araba hazırlamanız gerekirken, Drag için misal veriyorum şanzıman oranlarını biraz kısaltıp (Sonuçta düzlük sonuna kadar son hıza ulaşmamışsa, aracın tam potansiyeli kullanılamamış demektir), aerodinamik özelliklerini, yürüyen aksamını viraj kabiliyetini öldürecek ancak düz gitme hızını artıracak şekilde ayarlamak gerekiyordu. Öte yandan Drift ve Street X türevi yarışlar için daha kıvrak, kısa şanzımanlı, düz yoldan ziyade viraj dönme becerisi iyi olan araçlar hazırlamak gerekiyordu.
Yani araba modifiyesini sadece görsel olarak değil, işlevsel olarak da bir simülasyon oyunu kadar detaylı veriyordu.
Most Wanted ise daha bir "Araba oyunu" olarak nitelendirilebilir. Oyunda yarışmazsınız da, yarışır gibi yaparsınız. Modifiye basite indirgenmiştir ve aracınız ne kadar güçlü olursa olsun, Rubberband yüzünden ne rakiplerinize tur bindirebilirsiniz ne de gerilerinde kalabilirsiniz. Hatta çoğu zaman Nitro bile görsel bir aldatmacadan ibarettir. Buna karşın Most Wanted; güzel bir senaryo, hoş bir atmosfer, intikam alma duygusu gibi oyuncuyu farklı yerlerden vurmayı hedefler.

Mw hikaye ve araba çeşitliliği anlamında daha iyi ama u2 modifiye konusunda çok daha fazla seçenek sunuyor. Benim tercihim kesinlikle Wanted.

Yeni konular

Geri
Yukarı