Çözüldü NFS16 "kod yürütmesi devam edemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Osman COŞKUN

Kilopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 8x2 3200MHz
Ekran kartı
Asus Rog Strix RTX 2060 OC
Anakart
Asus Rog Strix B450-F
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Oyunu Steam'den satın aldım ve oradan yüklüyorum. Yüklenirken EA App uygulamasınıda indiriyor. Sonra oyunu açmaya çalışıyorum ancak hata verip açılmıyor sebebini bilen birisi var mı acaba? Not: Tüm sistem ve uygulamalarım her zaman güncel.

Dosya Ekleri

• nfs error 1.jpg
    nfs error 1.jpg
    176,2 KB · Görüntüleme: 33
  • nfs error 2.jpg
    nfs error 2.jpg
    176,2 KB · Görüntüleme: 55
  • nfs error 3.jpg
    nfs error 3.jpg
    421,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
İndirip kurun.

Çözüm

Oy kullanmak için şehir dışına çıktım hocam henüz deneme fırsatım olmadı, denediğimde dönüş yapacağım. Yalnız bir şey soracağım yalnızca hata veren durumu düzeltecek uygulama neyse sadece onu yüklesem onların neler olduğu hakkında fikriniz var mı acaba? Tüm bir paketi yüklemem şart mı yani bilemedim.

Oy kullanmak için şehir dışına çıktım hocam henüz deneme fırsatım olmadı, denediğimde dönüş yapacağım. Yalnız bir şey soracağım yalnızca hata veren durumu düzeltecek uygulama neyse sadece onu yüklesem onların neler olduğu hakkında fikriniz var mı acaba? Tüm bir paketi yüklemem şart mı yani bilemedim.
2010 redistributable sini kursanız yeterli olur. Ama bu dosyaların hepsi bir bilgisayarda zorunluluk benim gözümde. Yük de yapmıyorlar. Windows neden dahili olarak sunmuyor anlamıyorum.

İleride sorun yaşamamak için hepsini kurmanız iyi olur.

2010 redistributablesini kursanız yeterli olur. Ama bu dosyaların hepsi bir bilgisayarda zorunluluk benim gözümde. Yük de yapmıyorlar. Windows neden dahili olarak sunmuyor anlamıyorum.

İleride sorun yaşamamak için hepsini kurmanız iyi olur.

O halde yükleyeyim, katılıyorum dahili yükleselerdi şu an bununla uğraşmıyor olacaktık. :)

Sorun çözüldü yardımcı olan @Nizel G'e teşekkür ederim.
Aynı sorunu yaşayan arkadaşların dikkatine...

Dosya Ekleri

• NFS çözüm.jpg
    NFS çözüm.jpg
    465,3 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı