NFSU 2 Stage 3 geçilmiyor

Oyunu orijinalini hiçbir yerde bulamıyorum ki bir bulsam CD'li falan çok mutlu olacağım. Amazon'da var bir tek o da 60 sterlin gibi aşırı yüksek bir fiyata satılıyor.

Buradan alabilirsiniz. Satıcı puanı da yüksek.

Buradan alabilirsiniz. Satıcı puanı da yüksek.

Tamam alırım lakin orjinal olduğuna dair şüphelerim var. Hem fotoğrafta PS2 yazıyor hemde "OYUNLAR %100 ÇALIŞMA GARANTİLİDİR " gibi şeyler yazıyor muhtemelen bu da korsandır.

Amazon link: Amazon.com: Need For Speed: Underground 2 - PC: Video Games

44 dolar günümüzde 313 lira gibi büyük bir para yapıyor. attığınız linkteki satıcı da muhtemelen CD ye basıp yolluyor.

EA ne zaman bu oyunları Remastered ya da Remake yapıp dijital olarak satar. O zaman para verip alabilirsiniz. Dijital sunmadıkları için korsan oynamaya devam edebilirsin. İkinci el oyun satan sitelerde ki ilanlara hiçbir zaman güvenmedim. Yabancı sitelerden bu kadar eski bir oyun için 313 ₺ vermeyi saçma buluyorum.

Onun dışında sorunun SUV yarışları yapmamandan kaynaklanıyor. SUV yarışları yaparsan büyük ihtimalle yeni yarışlar açılacak.

@kifkaf Belirttiğin satıcının sattığı konsol oyunları büyük ihtimalle korsan. Oyunların çalışması için konsolunzda çip olması lazım yazmış. Halen çipli konsol terimi geçen satıcıların olması ise garip.

Screenshot_3.png

Forumda korsana destek olmadığını aktif olarak kullanan herkes biliyor. Ama bu tarz şeyler için de kullanıcıyı güvensiz satıcıya yönlendirmek yanlış bir yaklaşım olur.

Sorun çözüldü yapmamız gereken şey SUV ile yarışmak değilmiş.

6 Yıldıza sahip (Belki de 5) bir araba ile bayağı bi sokak yarışı yapmak lazım. Ardından da bir adet URL yarışı geliyor ve sonraki stage'ye geçiyorsunuz. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Stage 4'e yeni geçtim oynamak isteyen olursa;
save : NFS_Underground_2.zip dosyasını indir - download

Son düzenleme:
Hiç SUV almadım ama World Map kısmından bölümleri tamamlarken 4-5 kere SUV'lar ile yarışmıştım.
Hala SUV almama gerek var mı bilmiyorum para su gibi akıp gidiyor :)

Tüm map'ı tekrar tekrar dolaşmıştım sadece 1 tane gizli yarış vardı onu da yaptım zaten.
SUV alıp sürmeye başlayınca mapta SUV yarışları gözüküyor hocam.

Oyunda 2 günde stage 3'e kadar geldim. Çok özlemişim. Çok keyifli saatler geçirdikten sonra iş biraz can sıkıcı olmaya başladı. Stage 3'ü bitirdikten sonra stage 4 açılmadı. Şu an stage 3 dahil tüm yarışların hepsi tamamlandı ama sonraki Stage'ye geçmiyor. Sırf bunun için kendime bir mustang alıp 44.000'e modifiye ettim 5.5 yıldız yaptım lakin yine de açılmadı. Çözümü nedir bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Kardeşim bilgisayar dedim mi macbook

Yeni konular

Geri
Yukarı