NFT projemi nasıl topluluğa yayarım?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Cryptopunk gibi bir projeye başladım ancak nasıl topluluğun dikkatini çekerim? Nasıl twitter hesabına takipçi çekebilirim? Bilmiyorum. Neler yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim. reklam olmasın diye atmadım projeyi iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Cryptopunk gibi bir projeye başladım ancak nasıl topluluğun dikkatini çekerim? Nasıl twitter hesabına takipçi çekebilirim? Bilmiyorum. Neler yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim. reklam olmasın diye atmadım projeyi iyi forumlar.
Benimde aklımda bir koleksiyon fikri var. Bende bunun nasıl yayılacağını bilmek istiyorum.

Benimde aklımda proje var şimdi söylemek istemiyorum. Bilirsin bu işte en önemli konu fikir ama reklam ile de yarışır nasıl çözülebilir bilmiyorum bot basılabilir mi acaba?
ücretsiz bot yok ama bassan bile sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.

Sosyal medyayı çok aktif kullanmanız şart. Koleksiyonunuzun Twitter sayfası kesin olmalı. Ayriyetten Reddit gibi yerlerde tanıtmalısınız ve Discord sunucunuz olmalı. İnstagramda da koleksiyonunuzun sayfası olmalı. Koleksiyonunuz hakkında paylaşımlar yapın ve opensea yı gönderinizde etiketleyin. Projeniz gerçekten iyiyse onların dikkatini çekebilir ve sizin projenizi İnstagram hikayelerinde paylaşabilirler.

Dediklerime ek olaraktan OpenSea official Discord sunucusuna katılım sağlayın ve self-promotion kanalında projenizin linkin paylaşın:

123.png

Yeni konular

Geri
Yukarı