Rehber Nicehash nedir? Nicehash ile nasıl madencilik yapılır?

Hocam NiceHash'e kyc gelmiş bilir misiniz bilmem ama zorunlumu geliri çekebilmek için burada sadece euro wallet ve hashpower almak için zorunlu olduğu yazıyor ama onun dışında sorun olur mu?
Mevcut kullanıcılar için zorunlu değil. Dediğiniz gibi euro cüzdanı ve hash gücü satın alımı için zorunlu. Gelecekte nasıl değişir bilmiyorum ancak aktif olarak mining yapmak için zorunlu değil.

Mevcut kullanıcılar için zorunlu değil. Dediğiniz gibi euro cüzdanı ve hash gücü satın alımı için zorunlu. Gelecekte nasıl değişir bilmiyorum ancak aktif olarak mining yapmak için zorunlu değil.

Mevcut kullanıcılar için zorunlu değil demişsiniz yeni hesaplar için zorunlu mu?

Merhabalar, NiceHash Miner'ı Windows 11 de kullanan var mı? Herhangi bir sorun çıkarıyor mu?

Arkadaşlar NiceHash'de daha fazla iş yapıyorsunuz yine aynı parayı alıyorsunuz bilginiz olsun.

Hocam çevrimiçiymişsiniz. Nicehash quickminer mavi ekran hatası veriyor 3060ti kullanıyorum yardımcı olur musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…