NiceHash vs Ethermine

Benim önerim Ethermine olacaktır.

Çünkü ben de dahil olmak üzere çoğu kişi eldeki kart ile kazanabileceği maksimum tutarı kazanmak istiyor. "Elimde sabit 52hashrate alan bir kartım var. Birinde 4.31 kazanıyorken Nicehash ile neden 3.86 kazanayım ki?" diye geçiriyorum içimden.

Eki Görüntüle 1134880
Aralarında 45 cent fark var. Düşük gibi gözükebilir fakat bu ekonomide bu tutar bile bizde 3,90₺ yapıyor.

Siz bu miktarı aya, yıla böldüğünüzde kaybınız büyük oluyor.
30 günden hesap edersek diğer havuzlarda 129$ alırken NiceHashte ile 115 alacaksınız. Aradaki 14$ şu an ki kurla 121tl yapıyor.

Ben şahsen elimdeki kartı 7/24 %100 yükte çalıştırıyorsam o 121₺ ücreti de almak isterim.
O kadar haklısınız ki NiceHash minimum tutara gelip paramı aldığımda muhtemelen Ethermine deneyeceğim. 😂

Benim önerim Ethermine olacaktır.

Çünkü ben de dahil olmak üzere çoğu kişi eldeki kart ile kazanabileceği maksimum tutarı kazanmak istiyor. "Elimde sabit 52hashrate alan bir kartım var. Birinde 4.31 kazanıyorken NiceHash ile neden 3.86 kazanayım ki?" diye geçiriyorum içimden.

Eki Görüntüle 1134880
Aralarında 45 cent fark var. Düşük gibi gözükebilir fakat bu ekonomide bu tutar bile bizde 3, 90₺ yapıyor.

Siz bu miktarı aya, yıla böldüğünüzde kaybınız büyük oluyor.
30 günden hesap edersek diğer havuzlarda 129$ alırken NiceHash'te ile 115 alacaksınız. Aradaki 14$ şu anki kurla 121TL yapıyor.

Ben şahsen elimdeki kartı 7/24 %100 yükte çalıştırıyorsam o 121₺ ücreti de almak isterim.

Yukarıdaki Ethereum fiyatı Ethermine ile aynı mı?

Geri
Yukarı