NiceHash vs Ethermine

Bu NiceHash'e millet neden bu kadar kötü gözle bakıyor anlamış değilim. Belki ethermine'dan bir miktar az kazandırır ama devasa bir fark olacağını sanmıyorum. En son şubat ayında çekim yapmıştım 500 lira civarı bir tutardan 1-5 tl arasında bir para kesmişti işlem ücreti olarak. Direkt BTCTurk'e atıyordum parayı oraya giderken BTC olarak gidiyor zaten ve herhangi bir ETH ağ ücreti gibi bir durum da söz konusu değil. Kazım yaparken mBTC adı altında gözüküyor kazdıkların ve sistemde direkt BTC oluyor. Bu BTC'yi de tanımladığın BTC cüzdanına gönderiyorsun.

Benim önerim Ethermine olacaktır.

Bu NiceHash'e millet neden bu kadar kötü gözle bakıyor anlamış değilim. Belki ethermine'dan bir miktar az kazandırır ama devasa bir fark olacağını sanmıyorum. En son şubat ayında çekim yapmıştım 500 lira civarı bir tutardan 1-5 tl arasında bir para kesmişti işlem ücreti olarak. Direkt BTCTurk'e atıyordum parayı oraya giderken BTC olarak gidiyor zaten ve herhangi bir ETH ağ ücreti gibi bir durum da söz konusu değil. Kazım yaparken mBTC adı altında gözüküyor kazdıkların ve sistemde direkt BTC oluyor. Bu BTC'yi de tanımladığın BTC cüzdanına gönderiyorsun.
Çünkü ben de dahil olmak üzere çoğu kişi eldeki kart ile kazanabileceği maksimum tutarı kazanmak istiyor. "Elimde sabit 52hashrate alan bir kartım var. Birinde 4.31 kazanıyorken Nicehash ile neden 3.86 kazanayım ki?" diye geçiriyorum içimden.

1628700157493.png

Aralarında 45 cent fark var. Düşük gibi gözükebilir fakat bu ekonomide bu tutar bile bizde 3,90₺ yapıyor.

Siz bu miktarı aya, yıla böldüğünüzde kaybınız büyük oluyor.
30 günden hesap edersek diğer havuzlarda 129$ alırken NiceHashte ile 115 alacaksınız. Aradaki 14$ şu an ki kurla 121tl yapıyor.

Ben şahsen elimdeki kartı 7/24 %100 yükte çalıştırıyorsam o 121₺ ücreti de almak isterim.

Geri
Yukarı