NieR: Automata 66,50 TL'ye alınır mı?

Fiyatına göre iyi. Alınır. Eksik ve kusurları olan bir oyun elbette ama unique bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Severim.

o kadar ilerledim öldüm, hikayeyi sıfırdan başlatıyor.

Save aldınız mı? Save almak için teleport lokasyonlarının yakınlarında olmanız gerekiyor.

Aldım hocam yüklüyorum.

Kafanız karışırsa vesaire veya yardıma ihtiyaç duyarsanız yazın buradan. Yardımcı oluruz.

Teleport lokasyonu yok ki hocam, denk gelmedim, birkaç kez de baktım quick save aktif değil tıklanmıyor.
2 kere en baştan başlattı, bir hevesle almıştım, heves meves kalmadı.

Oyunda bir süre ilerledikten sonra izin veriyor. Tam zamanı aklımda değil ama başlarda izin vermiyor. Biraz ilerlemeniz lazımdı yani. Saçma ama öyle.

Oyunda bir süre ilerledikten sonra izin veriyor. Tam zamanı aklımda değil ama başlarda izin vermiyor. Biraz ilerlemeniz lazımdı yani. Saçma ama öyle.

Hocam, 2 tane dönerek gelen bir makine var ya, oraya gelince öldüm, iade etmekte istemiyorum şu saçmalık yüzünden de, canımı sıktı.

Ben oyunu bitirdim yarısına kadar yamasız yarısından sonra yamalı oynadığım için tekrar başlamayı düşünüyorum oyunun her sonununu bitirdim toplam 40 saat civarı oynadım yan görevler itemlerin hepsi vardı ve ilk baştaki yeri yüzünden çoğu oyuncu oyunu iade etti kayıt sorunu olmasa dünyanın en iyi hikayeli oyunlarından zaten müzikleri ayrı güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı