NieR: Automata™ fazla abartılıyor

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Bence NieR: Automata™ çok güzel bir oyun çok da da beğendim bir oyundur hatta benim en sevdiğim ve bana göre en iyi 10 oyun listeme girdi oyunun hikaye anlatımı güzel sayılır A2 haricindeki ana karekterler yani 2B ve 9S çok güzel yazılmış karekterler 2B ye verdiğim puan 100/100 9S ede 95/100 puan veriyorum oyunun yan karekterleri iyi sayılır mesela evan ve adam a 85/100 veriyorum oyunun müzikleri zaten efsane mekanikler çok güzel hikaye desen zaten en iyi hikayelerden biri şimdi gelelim NieR: Automata™'nın neden bu kadar abartıldığına internet üzerinden okuduğuma göre çoğu kişi oyunun çok güzel felsefesi var demiş sonra bazıları daha iyi oyun yok demiş bu felsefsi çok iyi diyenler ilk önce Hotline Miami sersini bitirip lore nı bir bilsin ve onları şu bağlantıya alalım Hotline Miami serisi neden bir efsanedir? sonra bundan başka iyi oyun yok diyenler HL2 ve Hotline Miami serisi var yani NieR: Automata™ güzel bir oyun benim de en sevdiğim ve en iyi saydığım 10 oyun listemde 3. cüye koyduğum bir oyun ama şu mükemel felsefe var diyenler bir gelip ne felsfesi varmış anlatsınlar çünkü bu oyunda felsefe falan yok.

Son düzenleme:
Yazının sonuna geldiğimde nefes nefese kaldım resmen. Nokta kullanmaktan bu kadar korkmayın.

Konuya gelecek olursak iyi oyundur ama beni fazla içine çekmedi. Türe yabancıyım ondan sanırım.

Geri
Yukarı