NieR: Automata™ zamlanır mı?

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Uzun zamandır NieR: Automata™ için bekliyorum fakat bir türlü indirime girmedi. Bahar indirimlerinde indirim alır gibi hissediyorum fakat aynısını souls serisi için de hissetmiştim ve devasa zamlar aldı. Sizce indirimleri beklemeli miyim yoksa 133 liraya şimdi almak mantıklı mı?

İndirime çok uzun bir süredir girmedi. Tam fiyatından almanızı öneririm ama 16 Marta kadar bekleyin bahar indirimi olacak nispeten büyük bir indirim sayılır.

İndirime çok uzun bir süredir girmedi. Tam fiyatından almanızı öneririm ama 16 Marta kadar bekleyin bahar indirimi olacak nispeten büyük bir indirim sayılır.

Sizce zam gelir mi peki hocam?

Vallahi hocam bence tam fiyatından alabilirsiniz bayağı zam alacak gibime geliyor.

Ben de öyle hissediyorum fakat bir yanım bu zamana kadar bekledi, bahar indirimlerinde indirime girer gibi diyor. Peki sizce oyun tam fiyata değecek bir oyun mu?

Hayır olmaz çünkü 1 ay içinde fiyatını değiştirirlerse indirime bütün devletlerde giremiyor o yüzden zam gelmez mart indirimine kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı