Çözüldü Nihai Performans modu nasıl getirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Format öncesi burada nihai performans vardı ama şu an göremedim. Nasıl geri getirebilirim veya gerekli mi?

1617998015169.png

Çözüm
Kod:
powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

Windows arama yerinden "CMD" yazıp tıklayalım ve açılan pencereye üstteki kodu yapıştıralım. Sonra Denetim Masası --> Donanım ve Ses --> Güç Seçenekleri kısmından "Nihai Performans" modunu seçelim.

Etkisinin pek olduğunu düşünmüyorum.
Kod:

Windows arama yerinden "CMD" yazıp tıklayalım ve açılan pencereye üstteki kodu yapıştıralım. Sonra Denetim Masası --> Donanım ve Ses --> Güç Seçenekleri kısmından "Nihai Performans" modunu seçelim.

Çözüm
Kod:

Teşekkürler. Bir deneyeyim oyun içi fazla etki göremezsem yüksek performansa geri alayım. Sanırım sıcaklık sıkıntıları yaratabiliyormuş :)

Teşekkürler. Bir deneyeyim oyun içi fazla etki göremezsem yüksek performansa geri alayım. Sanırım sıcaklık sıkıntıları yaratabiliyormuş :)
"Yüksek Performans" ile arasında pek fark bulunmuyor. "Yüksek Performans" modu sıcaklık olarak ne kadar etkiliyorsa bu mod aynı şekilde etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı