Nike Air Jordan 1 kullanan var mı?

Lenoraa

Kilopat
Daha fazla  
Merhablar, ayağım 26 cm Nike için sanırsam 41 numaraya denk geliyor dar gelmesin diye 43 numara almak istiyorum fakat dar gelir mi diye merak ediyorum 44 bol gelebilir gibi hissediyorum çünkü kalıplarını tam bilmediğimden. Air Jordan 1 modelleri için tam olarak nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum bu yüzden. Sizden yardım istedim.

Evet 26 Nike'da 41'e denk. 44 çok bol olur hocam.
1619462595094.png

Jordan modellerinin çoğu büyük kalıp zaten bence 43 alsanız bile bol olacaktır. Mesela farklı markalarda kaç giyiyorsunuz? Ya da Nike'dan başka ayakkabı aldınız mı aldıysanız hangi modeldi? Bunları söylerseniz daha çok yardımcı olabilirim.

Yaşadığın şehirde Sneaks Up mağazası varsa gidip deneyebilirsin. Ayrıca Nike ayakkabı alacaksan buçuklu almanı tavsiye ederim.

Jordan modellerinin çoğu büyük kalıp zaten bence 43 alsanız bile bol olacaktır. Mesela farklı markalarda kaç giyiyorsunuz? Ya da Nike'dan başka ayakkabı aldınız mı aldıysanız hangi modeldi? Bunları söylerseniz daha çok yardımcı olabilirim.
Önceden çok ayakkabı düşünmüyordum, sneaker mid kinetix giyiyordum 44 numara fakat bir tık büyük geliyordu. Lumberjack'de 42 numara giydiğimi hatırlıyorum o da sneaker kumaştı sanırsam.
Yaşadığın şehirde Sneaks Up mağazası varsa gidip deneyebilirsin. Ayrıca Nike ayakkabı alacaksan buçuklu almanı tavsiye ederim.
Var fakat zorunluluktan ancak sipariş edebiliyorum, işe gittiğimden pek zaman bulamıyorum maalesef.
Evet 26 Nike'da 41'e denk. 44 çok bol olur hocam.
Eki Görüntüle 993940
Teşekkürler hocam bir öneriniz var mı peki?

Önceden çok ayakkabı düşünmüyordum, sneaker mid kinetix giyiyordum 44 numara fakat bir tık büyük geliyordu. Lumberjack'de 42 numara giydiğimi hatırlıyorum o da sneaker kumaştı sanırsam.

Dediğin modeller zaten normal kalıp gibi düşün tam model veremediğin için net bir şey diyemeyeceğim. Fakat 42.5 varsa onu alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı