Nike Air Max Impact basketbol ayakkabısı günlük giyilir mi?

Nahz

Kilopat
Arkadaşlar selam, birkaç gündür ayakkabı arayışındayım. Çoğu siteyi gezdim fakat beğendiğim bir ayakkabı bulamadım.

Bir de koray Spor'a girdim, orada da Air Max Impact modelini gördüm. Siyah beyazlı olanı hoşuma gitti. Ama basketbol ayakkabısıymış.

Acaba bu ayakkabıyı günlük olarak kullanabilir miyim? Bir de ben normalde 45 giyiyorum. Fakat bu ayakkabının 45.5 bedeni var şu an. Bol gelmez değil mi?

Ya da bu ayakkabı yerine en fazla 500 TL olmak üzere günlük giymek için rahat bir ayakkabı önerir misiniz lütfen? Bugün almam gerekiyor da artık.

Teşekkürler şimdiden.

Belirttiğim ayakkabı kuponla 500 TL’ye iniyor.

Son düzenleme:
Zevk ve tercih meselesi. Spor giyim ürünleri altına giyilebilir. Jean altına giyildiğinde benim tarzıma uygun değil ancak sana hoş gelebilir. Rahat ayakkabı arıyorsan soft foam ayakkabılardan herhangi birini alabilirsin. Eğer 500 liraya bulabiliyorsan Air Force 1 al. Giydiğim en güzel ayakkabı diyebilirim.

Arkadaşlar selam, birkaç gündür ayakkabı arayışındayım. Çoğu siteyi gezdim fakat beğendiğim bir ayakkabı bulamadım.

Bir de koray Spor'a girdim, orada da Air Max Impact modelini gördüm. Siyah beyazlı olanı hoşuma gitti. Ama basketbol ayakkabısıymış.

Acaba bu ayakkabıyı günlük olarak kullanabilir miyim? Bir de ben normalde 45 giyiyorum. Fakat bu ayakkabının 45.5 bedeni var şu an. Bol gelmez değil mi?

Ya da bu ayakkabı yerine en fazla 500 TL olmak üzere günlük giymek için rahat bir ayakkabı önerir misiniz lütfen? Bugün almam gerekiyor da artık.

Teşekkürler şimdiden.

Belirttiğim ayakkabı kuponla 500 TL’ye iniyor.
Alınmaz. Sıkar,terletir,tabanları çok tutar. Basketbolla igileniyorum.

Geri
Yukarı