Giyim Nike Air More Uptempo '96 2099 TL!

Bunu diyenler genellikle kinetix giyiyor.
E9VeN2IXEAc_tUo.jpg

Airmax TN airmax 97 Aj1 yeezy giyiyorum ve cidden çöp bu ayakkabı başka sorun var mı?
Bence de yeezy çöp bir ayakkabı çorabın tabanlı versiyonu gibi geliyor çok çirkin. Kişiden kişiye değişir tartışılamaz sen yeezy seversin biz bunu seviyoruz. Lütfen fikirlere karşı saygılı olun.

Bunu diyenler genellikle kinetix giyiyor.

Havalar ısınınca diğerini de atarım :) ayrıca markanın önemi yok. İnsanın giydiği kişiliğini yansıtır. Bu tip ayakkabıyı en son sanırım 25 sene önce filan giymiştim. İnsanları marka ve model ile asagilayip küçültmenin mantığı yok :) zevk meselesi de geç. Kucumsemeye çalışma küçük düşersin.

Kinetix mi giyelim?

Bana ne hocam ne giyersin giy. Ben sana şunu giy bunu giy demedim. Kendi görüşüme göre çirkin dedim. Konu sahibi arkadaş da zevk meselesi demiş kapatmış. Git istersen kara lastik giy. Beni ne irgalar.

Dosya Ekleri

• IMG_20230113_204858.jpg
    IMG_20230113_204858.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 101
Havalar ısınınca diğerini de atarım :) ayrıca markanın önemi yok. İnsanın giydiği kişiliğini yansıtır. Bu tip ayakkabıyı en son sanırım 25 sene önce filan giymiştim. İnsanları marka ve model ile asagilayip küçültmenin mantığı yok :) zevk meselesi de geç. Kucumsemeye çalışma küçük düşersin.

Bana ne hocam ne giyersin giy. Ben sana şunu giy bunu giy demedim. Kendi görüşüme göre çirkin dedim. Konu sahibi arkadaş da zevk meselesi demiş kapatmış. Git istersen kara lastik giy. Beni ne irgalar.
Giydiğiniz botu her yerde görüyorum kesinlikle bir gün alacağım.

şuanda VANS goretex MTE-3 kullanıyorum aşırı güzel bir bot Bence tasarımı çok hoş ve gerçekten de çok sıcak tutuyor ve rahat.

Zippo koleksiyonuma da bu markaya özel yapılmış bir zippo eklemek istiyorum. (Harley davidson)

Siz öneririr misiniz?

Nasıl sizce o Giydiğiniz harley davidson bot?

Çok aşırı çirkin Nıke logosu olmasa ve ya Nıke marka olmasa yüzüne bakmayacak kişiler beğenmiş garip.
Evet o büyük logo bence çok hoş ve nike gibi kaliteli bir marka olması beni o ayakkabıya çekiyor. Peki bunda sorun ne? Niye böyle bir yorum yaptınız? Böyle boş yorumları görmek için konu açmadım. Belki güzel bir sohbet ortamı olur diye açtım ve bilgilendirme için. Zaten ayakkabı nike olmasa kimse yüzüne bakmaz kimse dandik bir ayakkabı almak istemez bence.

Dosya Ekleri

• 20230113_205940.jpg
    20230113_205940.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 93
  • 20230113_205944.jpg
    20230113_205944.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

Geri
Yukarı