Nike ayakkabı sipariş edilmiyor

aaastinson

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Nike internet sitesinden bir ayakkabı sipariş edeceğim. Teslimat bilgilerimi her şeyimi doğru bir şekilde dolduruyorum fakat devam et tuşuna basılmıyor. Ayakkabı 150 Euro'nun altında. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben Nike internet sitesinden bir ayakkabı sipariş edeceğim. Teslimat bilgilerimi her şeyimi doğru bir şekilde dolduruyorum fakat devam et tuşuna basılmıyor. Ayakkabı 150 Euro'nun altında. Yardımcı olur musunuz?

Aynı sorun bende de var bir de 150 euro altı extra gümrük vergisi çıkar mı?

Aynı sorun bende de var bir de 150 euro altı extra gümrük vergisi çıkar mı?

Ben müşteri hizmetleriyle konuştum. T.C.'ni yazarken kopyala yapıştır yapmadan tek tek yazacakmışız. Böyle yapınca oldu sipariş verdim. 150 euro altında gümrük vergisini onlar hallediyor sanırım. Sipariş verdim ekstra bir ücret çıkmadı.

Ben müşteri hizmetleriyle konuştum. T.C.'ni yazarken kopyala yapıştır yapmadan tek tek yazacakmışız. Böyle yapınca oldu sipariş verdim. 150 euro altında gümrük vergisini onlar hallediyor sanırım. Sipariş verdim ekstra bir ücret çıkmadı.
Dostum fatura vs. geliyor mu mailine, dolaptan satın alıcam adam bana fatura yollamıyorlar diyor, sipariş geçmişinin görüntüsünü vs. gösteriyor. Bi bilgilendirebilir misin?

Aynı zamanda şikayetvarda da şöyle bir şey gördüm ama fatura göndermemek ne hala adama güvenip alamıyorum. Sana fatura vs geldi mi?
1713082764085.png

Geri
Yukarı