Nike Blazer Jumbo nasıldır?

123b123a

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar günaydın herkese. Aklımda bu ayakkabı var bu aralar, daha önce kullanmış olan ve ya bilgi sahibi olanlar iyi ve kötü yanlarını belirtebilir mi? Özellikle ayağa sokmak ve çıkarmak zor diye duyumlar aldım. Bu doğru mu?

Marka sevgisini bir kenara bırakalım tasarımı gerçekten sıkıcı. Bu tarz ayakkabılara bu paraların biçilme sebebi de markanın kendine olan güveni. Ben almazdım. Ayağımda güzel durmayacaksa bu tarz bir ürüne sahip olmak istemezdim bu parayla.

Ufak tefek, adları çok duyulmamış şirketlerin faturalı 300-500 TL bandında ayakkabıları var ve çok kaliteli olduklarını söylemem gerek.

Marka sevdası insanı parasıyla rezil eder. O ayakkabının maliyeti, o tasarım ve işçilikle çok fazla olmamalı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Marka sevgisini bir kenara bırakalım tasarımı gerçekten sıkıcı. Bu tarz ayakkabılara bu paraların biçilme sebebi de markanın kendine olan güveni. Ben almazdım. Ayağımda güzel durmayacaksa bu tarz bir ürüne sahip olmak istemezdim bu parayla.

Ufak tefek, adları çok duyulmamış şirketlerin faturalı 300-500 TL bandında ayakkabıları var ve çok kaliteli olduklarını söylemem gerek.

Bizzat bu markanın bir ayakkabısını 1 yıldan fazla kullanmayı başardım. Sonra aynısını tekrar aldım geçenlerde. Hatta yetmedi arkadaşıma da aldırdım.

Marka sevdası insanı parasıyla rezil eder. O ayakkabının maliyeti, o tasarım ve işçilikle çok fazla olmamalı diye düşünüyorum.

Blazer Jumbo'ya kötü diyip o ayakkabının tasarımına güzel demen komik olmuş.

Jumbo değil de SB Zoom modeli güzel. geçen haziran ayında indirimde 600 tl ye almıştım nike sitesinden. İndirimsiz fiyatı 1200 falandı. Fazla artmış

Reis giyerken veya ayağından çıkartırken zorluk yaşıyor musun? Böyle duyumlar aldım da.

Almayın giymeyin iğrenç görünüyor.
Blazer vintage hakkında ne düşünüyorsun reis?

Son düzenleme:
Reis giyerken veya ayağından çıkartırken zorluk yaşıyor musun? Böyle duyumlar aldım da.

Blazer vintage hakkında ne düşünüyorsun reis?
yani şimdi bilekli bir ayakkabı olduğu için ilk giyerken bilek kısmı zorluyor doğal olarak. bütün bilekli ayakkabılarda böyle zaten. daha sonra o bilek kısmı genişlemeye başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı