Giyim Nike Court Vision Mid Winter 1299 TL

Anormal derecede ucuz bir bit yeniği olmasın hocam? Numarası da var. Alacak olanlar kaçırmasın çok iyi duruyor bu fiyata.

Köpükten kastınız tam olarak ne? Bilmediğim için soruyorum. Tabanı mı köpük? Ne olunca daha iyi oluyor?
Kauçuk olunca daha iyi olur köpük genelde yazın giyilen ayakkabılarda tercih edilir hafif olmasından ötürü kışın giyilebicek bir ayakkabı için kötü bir taban üstelik üstündeki normal kumaş gibi ne olduğu belirtilmemiş tam olarak kış yağmurlu hava için alınacaksa deri bir postal bot tarzı daha iyi olur ama Nike tabii insanlar almak ister.

Tabanı köpük, onu direkt yazmışlar zaten. Ama taban hariç üst kısım da sanırım köpük, ön taraftaki havalandırma deliklerine bakın, köpük yapısı var.
Hafif olur ama çabuk deforme olur genelde.

@Hüsamettin Demirtaş köpük olmaması daha iyi olur. Ben de ayakkabı uzmanı değilim ama daha önce köpük ayakkabı giydim. Pek iyi olmuyor. Terletir, koku yapar, hızlı deforme olur vs. vs.. Buna karşılık hafif olur.

Şimdi diğer indirimlere de baktım Air Force beğendim alacağım "bu, gümrükten çekme işlemi kapsamlı uluslararası bir gönderimdir" ne demek oluyor bu?

Geri
Yukarı