Nike Quest 4 ses çıkarıyor

darkdragonx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 10 gün önce Korayspor'dan Nike Quest 4 satin aldım. Ayakkabıyla bir 15 dakika yürüdükten sonra her bastığımda tabanından "vıjk vıjk" ses çıkıyor. Sanki taban yere yapışıyor gibi hissediyorum. Tabanina baktim yapiskan bir şey yok ama elimle bastirinca hafif yapışıyor gibi oluyor. Bu normal mi? Nike mağazasına sordum yeni ayakkabilarda oluyor geçer dedi. Aldigim yere sordum getir kontrole gönderelim dediler ama ben farklı şehirdeyim. Bunu 1.5 ay sonra yapabilirim. Ne yapmaliyim?
20220510_220048.jpg
20220510_220105.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nike ayakkabılarımı ilk aldığımda bende de öyle ses çıkartıyor, yere sürtüyorum biraz sonrasında gelmiyor.

Çok normal bu sesin çıkması. Çok sevdiğim bir abim bana bu sesin "zenginlik" olduğunu söylerdi. Orijinal ayakkabılarda çıkar derdi bu ses. (hiç çakma ayakkabı giymedim ses oluyor mu bilmiyorum.)
Olay aslında şu yeni ayakkabıların altı tozlanana kadar bu ses olur. Ayakkabı tutkunu biri olarak ve Nike hastası biri olarak diyorum. Zamanla kendim öğrendim. İade etmekle uğraşmayın yeni gelende aynı sesi birkaç gün yapar.

Çok normal bu sesin çıkması. Çok sevdiğim bir abim bana bu sesin "zenginlik" olduğunu söylerdi. Orijinal ayakkabılarda çıkar derdi bu ses. (hiç çakma ayakkabı giymedim ses oluyor mu bilmiyorum.)
Olay aslında şu yeni ayakkabıların altı tozlanana kadar bu ses olur. Ayakkabı tutkunu biri olarak ve Nike hastası biri olarak diyorum. Zamanla kendim öğrendim. İade etmekle uğraşmayın yeni gelende aynı sesi birkaç gün yapar.
10 gün oldu hocam geçmesi gerekmez mi?_? Pürüzsüz yüzeylerde hele çok utanç verici oluyor ses :((

10 gün oldu hocam geçmesi gerekmez mi? Pürüzsüz yüzeylerde hele çok utanç verici oluyor ses :((

Şirkette dolaşırken yeni aldığım ayakkabılarda bende o sesi duyarken epey utanıyorum. Çok haklısın. Fakat şu ana kadar geçmeyen olmadı ve ayağımda ki ayakkabıyı beğeniyorsam o ses çıktığında merak edip bakanlar oluyor. Ters mantık düşünürsen avantajı da çok.

Hocam ben Nike Revolution 6 aldım ama yorumların çoğu rahatsız edici sesler geldiğini söylüyordu hani tozlanınca geçen ses (fıjk fıjk) sorun değil ama sanki vakumlanıyormuş gibi bir ses (dok dok) gelirse ne yapmalıyım?

Hocam ben Nike Revolution 6 aldım ama yorumların çoğu rahatsız edici sesler geldiğini söylüyordu hani tozlanınca geçen ses (fıjk fıjk) sorun değil ama sanki vakumlanıyormuş gibi bir ses (dok dok) gelirse ne yapmalıyım?

Eğer spor salonunda falan kullanacaksan bir şey yapma kullan. Okulda veya ofiste o ses seni kanser eder tılt olursun. Geldikten sonra 2 gün giy. Belli olur.

Geri
Yukarı