Nike SB Zoom Blazer Low Pro GT alınır mı?

Aligatör

Hectopat
Daha fazla  
Genelde 41 numara giyiyorum, Nike ayakkabılarının kalıbı dar olduğu için numara seçimini nasıl yapmalıyım bilemedim. Fiyatı idare eder gibi, süet olduğu için de dayanıklığı olacağını düşünüyorum. Başka fikirlere açığım sadece biraz acelem var almak için.

Bu bütçedeki Nike ayakkabılar kötü oluyor diye biliyorum. Biraz daha arttırabilirsiniz daha güzel ayakkabılar var.

Cok fazla arttiramam hocam maksimum 200 koyabilirim üstüne, o yüzden bunu düşünüyorum. Ana ayakkabım olmayacak zaten iki tanesini döndürerek giyicem o yüzden çabuk yıpranmaz.

Bu da güzelmiş ama blazerlarda bilek kısmı hafif dar olduğu için bir numara büyük almak daha mantikli. Diye düşünüyorum, giyme kolaylığı açısından. Acaba ben de mi bir numara ya da en azından yarım numara büyük alsam?
Arkadaşımda aynı şeyi söyledi aga benimde aklımda 1 numara büyük almak var büyük ihtimal öyle yaparım

Arkadaslar ayakkabıyı 27 Mart gibi sipariş verdim ve az önce elime ulasti, kargo hızlı yurtdışından geldiğini düşünürsek. Buraya ufak bir ilk izlenim koyayım, ihtiyacı olan bakar belki diye düşündüm

41 numara aldım, biraz çekinerek de olsa. Giyerken bağcıklarını biraz açmam gerekiyor diğer türlü ayağım girmiyor çünkü, onun dışı ayakkabı tam ve uzun süre giymememe ragmen rahat hissettirdi.

Dokusu Vans ayakkabı modelleri gibi, süet ama bez gibi inceliği var, yani kaykay ayakkabısı zaten böyle olacağını düşünerek almak gerekiyor. Yazlık ayakkabı kışın çok tercih edilir mi bilemiyorum.

Yanında beyaz bağcıkla beraber geliyor, açıkçası beyaz bagcikla çok daha güzel gözüktü bana, öyle kullanırım büyük ihtimalle. Buraya birkaç fotoğraf bırakicam, üstümde duruşunu şu an atamam, isteyen olursa birkaç güne onu da atarım.

Fiyatı kargo ile beraber 2.300 civarıydi, hak eder mi onu bir süre sonra görürüm.

Dosya Ekleri

• IMG_20240401_124733.jpg
    IMG_20240401_124733.jpg
    136,5 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20240401_124800.jpg
    IMG_20240401_124800.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240401_134303.jpg
    IMG_20240401_134303.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı