Nike'ın sitesinden alınan ürün ne zaman gelir?

1 saat önce bu ayakkabıyı aldım. Ne zaman gelir?
Yanıt verenlere teşekkür ederim.

Nike'ın sitesindeki ürünler yurt dışından geliyor Belçika, Hollanda ve Almanya'dan çıkış noktaları var. 2-3 hafta sürebilir. Bende bu siteden aldımmin 2 hafta sürdü. Türkiye de depoları yok. İnternet ürünleri yurt dışından geliyor.

Nike'ın sitesindeki ürünler yurt dışından geliyor Belçika, Hollanda ve Almanya'dan çıkış noktaları var. 2-3 hafta sürebilir. Bende bu siteden aldımmin 2 hafta sürdü. Türkiye de depoları yok. İnternet ürünleri yurt dışından geliyor.
Evet doğru:)

1 saat önce bu ayakkabıyı aldım. Ne zaman gelir?
Yanıt verenlere teşekkür ederim.
3 bilemedin 4 güne kapında kargocu biter hayırlı olsun bende özel tasarım nike dunk almayı düşünüyorum yarın:)

Benim siparişlerim de ortalama 10 12 günde geldi 3 günde geleceğini sanmıyorum.

Bana da Hollanda'dan gönderim yapmışlardı sanırım 6-7 gün civarında gelmişti benimki.

Geri
Yukarı