Elektronik Ninjutso Katana Superlight 1649 TL

Hocam niye bu agresiflik ?
Bildirimleri kapatmıştım, tekrar dönüp tartışmayım diye, yanlışlıkla tekrar tıkladım konuya, boş yorumları gördüm, biraz kaçırdık galiba yine. Her şeyi ben bildimcileri beni fazlasıyla geriyor kusura bakmayın. Bu yüzden forumlara kayıt olmuyordum :) Tartışmaya girmemek için, herkesin her şeye dair o kadar çok bilgisi var ki, insan şaşırıyor.

1 Senedir bu mouse kullanıyorum şahsen çok memnunum ama Connectgame hiçbir destek vermiyor. Daha önce arızalanan Katanam için hem mail hem telefon yoluyla destek alamadım. Sonunda üretici ile irtibata geçip kanıtları gösterdim ulaşamadığıma dair de yenisini gönderdiler. Sözün özü Connectgame'den ürün alıyorsanız garantisiz şekilde aldığınızı kabul etmeniz gerek.

Nasıl ya yukarıda memnuniyetsizliklerinizi dile getirmişsiniz ama G PRO X'ten geçilir kesinlikle diyorsunuz :)

Bahsettiğim memnuniyetsizlik benim kullanıcı yorumum. Bana uymadı fare. Kimseye uymayacak diye bir şey yok. Memnun olarak kullanan binlerce insan var.

Ben 8 tane mouse aldım connectgame'den. Sorun yaşamadım. Şu anda da 60 gram modlu delux m800 3335 kullanıyorum. Bütçenize göre bu mouse'u da alabilirsiniz. Yeni skates almak gerek tabi, stok olan berbat.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı