Elektronik Ninjutso Katana Superlight 1649 TL

Donanımsal tek eleştirisi skatez olmuş. Ki bu da o kadar önemli değil, ucuz ve herkes değiştirebilir.
İki mouse u da denemiş birisi olarak objektif olarak kesinlikle bunu tavsiye etmiyorum. Bir ara 900 küsür liraya satılmıştı bu mouse 10 gün boyunca stokları bitmedi öyle çok talep görmedi o zamanda da. İnceleme yapan içerik üreticiler de hep sponsorlu içerik oldugu için övüyorlar zaten yine de herkesin kendi bileceği iş tabii ben sadece fikrimi söylüyorum.

İki mouse u da denemiş birisi olarak objektif olarak kesinlikle bunu tavsiye etmiyorum. Bir ara 900 küsür liraya satılmıştı bu mouse 10 gün boyunca stokları bitmedi öyle çok talep görmedi o zamanda da. İnceleme yapan içerik üreticiler de hep sponsorlu içerik oldugu için övüyorlar zaten yine de herkesin kendi bileceği iş tabii ben sadece fikrimi söylüyorum.
Ben iki fareyi de beğenmiyorum. Viper Ultimate daha iyi bir rakip. Tabii belirli bir bütçeden sonra bütün mouselar donanımsal olarak iyi oluyor zaten, geriye pil süresi ve ele uygunluk gibi öznel yorumlar kalıyor.

Ben iki fareyi de beğenmiyorum. Viper Ultimate daha iyi bir rakip. Tabii belirli bir bütçeden sonra bütün mouselar donanımsal olarak iyi oluyor zaten, geriye pil süresi ve ele uygunluk gibi öznel yorumlar kalıyor.
Evet haklısınız ben zaten direkt ergo kullancısı olarak bunlardan uzagım artık. kullandıgım pulsar xlite v2 yi satabilirsem dv3 alacagım

Türkiye'de herkes donanım ilahı :) Herkes için uygun bir shape yok. Bu kafayla bakan insanların yorumlarını görmezden gelin. Herkesin el yapısı ve tutuşu farklıdır.

Donanım olarak iyi bir ürün, skatezi o kadar da kolay gitmiyor, sorun yaşamadan fikir belirmek çok doğru olamaz, kısa sürede değişim vs. Lamzu ile şu an alınabilecek en iyi ürün bu fiyat aralığında.

Türkiye'de herkes donanım ilahı :) Herkes için uygun bir shape yok. Bu kafayla bakan insanların yorumlarını görmezden gelin. Herkesin el yapısı farklıdır.

Donanım olarak iyi bir ürün, skatezi o kadar da kolay gitmiyor, sorun yaşamadan fikir belirmek çok doğru olamaz, kısa sürede değişim vs. Lamzu ile şu an alınabilecek en iyi ürün bu fiyat aralığında.

Hocam ben sadece bu tarz ürünlerin incelemesini yapan insanların samimi olmadıgını belirtmek istemiştim. Youtube'da bu ürünü inceleyenlerin yüzde 98 ine firma mouse u ücretsiz yollluyor onlar da haliyle övüyor ürünü. Büyük firmaların ürünlerinde ise bu kadar taraflı incelemeler göremiyoruz normal kullanıcılar da cok aldıgından daha nesnel yorumlar görebiliyoruz demek istedim. TAbii ki herkesin el yapısı farklı yanlıs anlasıldım sanırım

DeathAdder V3 Pro alacağım.
Şu DeathAdder V3 Pro'nun TR'ye yabancıların gereksiz hypelaması yüzünden pahalı girmesine sinirlendim biraz. Viper V2 Pro 2350 TL iken DeathAdder V3 Pro'nun 2900 TL olması saçmalık. Donanımsal olarak tamamen aynılar, sadece shape farkı var. Kaldı ki sıralamada DeathAdder hep en ucuz olan mouse oldu Viper ve Basilisk ikilisiyle olduğu grupta. Şimdi ne hikmet en pahalısı :D
Türkiye'de herkes donanım ilahı :) Herkes için uygun bir shape yok. Bu kafayla bakan insanların yorumlarını görmezden gelin. Herkesin el yapısı ve tutuşu farklıdır.
Kardeşim üründe donanımsal kusur var demedik zaten. Shapei herkese uymayabilir dedik. Bu sadece basit bir "eleştiri". Saçma sapan "donanım ilahı" gibi yakıştırmalarda bulunmayın.

Bu yorumları sadece siz yapıyor gibi neden üzerinize alındınız bilmiyorum, nereye gitsem aynı yorumları görüyorum. Bir konuda, Asus ilah yapılıyor, diğer forumda Zowei, diğer platformda x markası. Donanımı kullanmadan herkeste o kadar çok yorum yapıyorki sanki üretimin başında kendisi durmuş ve bunu en çok yapan TR kitlesi. Yıllarca kullandığım ürün grubunda bile öyle yorumlar görüyorumki, kimse laftanda anlamıyor zaten tartışmayı bıraktım bu yüzden, fikrimi söyleyip geçiyorum.

Bir ürün hakkında bilgi sahibi olmak için o ürünü kullanmamız gerekmiyor. Bunu bu foruma 12 yıldır öğretemedik.

Ayrıca konuya tartışma üslubuyla giren sizsiniz, "donanım ilahı" gibi saçma yakıştırmalar yaptıktan sonra masumu oynamaya çalışmayın.

İyi günler.

maksimum 20 yaşındasın neyi kime öğretiyorsun? Abi şekli çok kötü, abi kıçı yamuk, abi sola kavis alıyor olmaz bundan. Senin için kötü olan bir şey, herkes için kötü olamaz, benim elime uygun gelmedi der geçersin, her fareye oturan ele bak be, beğenememiş fareyi, ergenliğini atlattığında anlarsın, daha neye yorum yapman gerektiğini bilmiyorsun, kişisel farklılık içeren şeylere eleştiri yapıyorsun. ek olarak kardeşin falanda değilim, haddini bil.

maksimum 20 yaşındasın neyi kime öğretiyorsun? Abi şekli çok kötü, abi kıçı yamuk, abi sola kavis alıyor olmaz bundan. Senin için kötü olan bir şey, herkes için kötü olamaz, benim elime uygun gelmedi der geçersin, her fareye oturan ele bak be, beğenememiş fareyi, ergenliğini atlattığında anlarsın, daha neye yorum yapman gerektiğini bilmiyorsun, kişisel farklılık içeren şeylere eleştiri yapıyorsun. ek olarak kardeşin falanda değilim, haddini bil.
Hocam niye bu agresiflik ?

Geri
Yukarı