Logitech G PRO X Superlight - 1488 TL

Şu Type-C'ye bir alıştıramadık milleti gitti. Yıl olmuş 2022, hala mı Micro USB kullanılır? Cihaz iyidir, kötüdür. Orasını bilemem ama Micro USB olması bile beni kendinden soğutmaya yetiyor. Type-C standart oldu artık. Şunu bir sokamadılar kafalarına.
Hocam benim laptopumda Type-C girişi yok ki :( Büyük ihtimalle herkeste olmamasından kaynaklı boyle dusunmusler. İyi dusunmuşler bence. Yoksa ben mi çok geride kaldım, anlamadım :(

Erken süreçte karşılaşılan bir problem değil.
Garanti bitiminde karşılaşılması daha kötü. Şu an kullandığım mouse da Logitechin ve kronik orta tuş bozulma problemi var. Garanti dolduğunda bozuldu öylece kaldı elimde. Bu yüzden pahalı bir Logitech ürünü almak istemiyorum artık. Razer Viper Ultimate tercih edeceğim.

Garanti bitiminde karşılaşılması daha kötü. Şu an kullandığım mouse da Logitechin ve kronik orta tuş bozulma problemi var. Garanti dolduğunda bozuldu öylece kaldı elimde. Bu yüzden pahalı bir Logitech ürünü almak istemiyorum artık. Razer Viper Ultimate tercih edeceğim.
2 yıl sorunsuz kullanınca bi switch değiştirmek normal bence😄 g pro kullandım memnundum. G pro x aldım

Hocam benim laptopumda Type-C girişi yok ki :( Büyük ihtimalle herkeste olmamasından kaynaklı boyle dusunmusler. İyi dusunmuşler bence. Yoksa ben mi çok geride kaldım, anlamadım :(
Klasik telefon kablosu. Telefon gibi mikro USB girişiyle şarj ediyorsun. 🙂

Her ikisini kullan biri olarak viper ultimate güzel bir tercih. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı