Ninjutso katana vs pulsar xlite vs endagame XM2we

Bütçe
1600

ephy361

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Ninjutso Origin One X var ve değişmek istiyorum. Şu anlık 3 seçeneğim var, kablosuz arıyorum bu fiyatlara yine sarı siteden bulabilirsem çekebileceğim bir şey varsa yazabilirseniz hoş olur. Palm ile fingertip arası bir tutuşum var elim de orta-büyük seviyede.
1- pulsar xlite V1 Wireless: sarı sitede temizini 1.1K'ya bulabildim 59gr paw3370'li ergo mouse. Normalde bunu alacaktım çünkü bayağı fiyat farkı var ama almışken katana al denildi o yüzden kafam karıştı.

2-Ninjutso katana: 60gr paw3370'li yine simetrik bir mouse. Yine sarı siteden neredeyse kapalı kutularını 1.6K'ya bulabiliom da işte 500TL fiyat farkına değer mi bilmiyorum cebimde 1250 civarı var artanı KYK'den veya 1-2 acc satıp karşılıcam.

3- endgame XM2we: yeni çıktığı için hakkında pek bir yorum yok galiba daha, iyi olduğu söyleniyor ama bunu direkt 0 şekilde 1600e alabilirim 63 gram öbürleriyle yine aynı sensör sadece Switch olarak optik Switch'ler barındırıyor anladığım kadarıyla.

Ergo mu simetrik mi almalıyım bilmiyorum şu anki ergo fakat Shape'i bayağı farklı olduğu için bir şey diyemiyorum, simetrik olarak G305 ve Fury Z kullanmıştım onlarda da rahat mıydım değil miydim gram hatırlamıyorum maalesef.

Elimde Ninjutso Origin One X var ve değişmek istiyorum. Şu anlık 3 seçeneğim var, kablosuz arıyorum bu fiyatlara yine sarı siteden bulabilirsem çekebileceğim bir şey varsa yazabilirseniz hoş olur. Palm ile fingertip arası bir tutuşum var elim de orta-büyük seviyede.
1- pulsar xlite V1 Wireless: sarı sitede temizini 1.1K'ya bulabildim 59gr paw3370'li ergo mouse. Normalde bunu alacaktım çünkü bayağı fiyat farkı var ama almışken katana al denildi o yüzden kafam karıştı.

2-Ninjutso katana: 60gr paw3370'li yine simetrik bir mouse. Yine sarı siteden neredeyse kapalı kutularını 1.6K'ya bulabiliom da işte 500TL fiyat farkına değer mi bilmiyorum cebimde 1250 civarı var artanı KYK'den veya 1-2 acc satıp karşılıcam.

3- endgame XM2we: yeni çıktığı için hakkında pek bir yorum yok galiba daha, iyi olduğu söyleniyor ama bunu direkt 0 şekilde 1600e alabilirim 63 gram öbürleriyle yine aynı sensör sadece Switch olarak optik Switch'ler barındırıyor anladığım kadarıyla.

Ergo mu simetrik mi almalıyım bilmiyorum şu anki ergo fakat Shape'i bayağı farklı olduğu için bir şey diyemiyorum, simetrik olarak G305 ve Fury Z kullanmıştım onlarda da rahat mıydım değil miydim gram hatırlamıyorum maalesef.
Çok vermek istemezsen, Sarı siteden Pulsar alır geçerim. Katana yerine XM2we tercih edilebilir. Çoğu kişi havada kaptı bile.

Xm2we açık ara aralarında en problemsiz olanı gibi gözükyor. Reddit Sub'larında genelde katana ve Xlite'in problemlerini çokça görmüştüm. Endgame'nin problemli modeline rastlamadım desem yeridir.
Ayrıca kablo ucu tasarımı ve potik Switch için bile bedava fiyat.

Çok vermek istemezsen, sarı siteden pulsar alır geçerim. Katana yerine XM2we tercih edilebilir. Çoğu kişi havada kaptı bile.

Aralarında çok fark yoksa vermek istemiyorum ya şahsen, eğer ergo yerine simetrik almam daha iyi olacaksa verebilirim ama.

XM2we açık ara aralarında en problemsiz olanı gibi gözükyor. Reddit Sub'larında genelde katana ve Xlite'in problemlerini çokça görmüştüm. Endgame'nin problemli modeline rastlamadım desem yeridir.
Ayrıca kablo ucu tasarımı ve potik Switch için bile bedava fiyat.

XM2we benim de şahsen hoşuma gitti, fazla yorum göremedim yeni olduğu için fakat özellik vs. olarak hoş gibi. Daha pozitif gözle bakacağım.

Aralarında çok fark yoksa vermek istemiyorum ya şahsen, eğer ergo yerine simetrik almam daha iyi olacaksa verebilirim ama.

XM2we benim de şahsen hoşuma gitti, fazla yorum göremedim yeni olduğu için fakat özellik vs. olarak hoş gibi. Daha pozitif gözle bakacağım.
Ben simetrik seviyorum. Size kalmış bir şey. Ergo olanlar hoşuma gitmiyor.

Başlıkta ufak bir yazım hatası olmuş, endagame yerine endgame olacaktı özür dilerim. Ergoyu ben de çok sevemedim de simetrik tecrübelerimi hatırlamıyorum o yüzden bir şey diyemiyorum maalesef.

xm2we aşırı rahat ve güzel bir fare, claw tutuş yaparım derseniz genelde hakimiyetini elde tamamıyla hissedersiniz. sensör+tuş+pil+kaplama kalitesi aslında 2100tl'lik lamzu atlantis ile eşit bence ki bu saydıklarımın 3'ü daha iyi xm2'de. 122 mm x 66 mm x 38 mm vs 121 x 58 x 39 ebatlara sahip iki fare, o yüzden ebat farkı yok sadece tutuş olarak farklı şekiller

XM2we aşırı rahat ve güzel bir fare, claw tutuş yaparım derseniz genelde hakimiyetini elde tamamıyla hissedersiniz. Sensör+tuş+pil+kaplama kalitesi aslında 2100TL'lik Lamzu atlantis ile eşit bence ki bu saydıklarımın 3'ü daha iyi XM2'de. 122 mm X 66 mm X 38 mm vs 121 X 58 X 39 ebatlara sahip iki fare, o yüzden ebat farkı yok sadece tutuş olarak farklı şekiller.

Günlük kullanımda palm oyunlarda palm-claw arası bir şey kullanıyorum, katana Shape'ini mi daha rahat kullanırım sizce yoksa Endgame'in mi?

Endgame XM2we almış bulunmaktayım, geldiği günün gecesinden sonra kendi düşüncelerimi yine bu başlık altında paylaşacağım. Cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Mouse ile 2 maç attıktan sonra kendi düşüncelerimi yazmak istedim. Öncelikle kıyaslamalarım Ninjutso Origin One X üzerinden olacak çünkü ondan geçtim.
-Shape hiç kullanmadığım shape olduğu için alışamadım şimdilik ama bayağı rahat geldi.
-Click'ler sert biraz, sesli değil ama sert ayrıca scroll Click'i de sert ve pek hoş değil.
-Skatezleri değişmeye gerek olmadığını düşünüyorum, gayet iyi kayıyor.
-Uygulaması gayet güzel, lod 1mm ve 2mm olacak şekilde seçilebiliniyor.
Genel olarak Ninjutso'dan geçtiğim için memnun olsam da yazdığım şeyler bir tık hoşuma gitmeyen şeyler, tabii ilk günden bu yargıları yapmak mantıklı olmaz o yüzden herhangi bir hortlamada veya herhangi bir fikir değişikliğinde tekrar yazacağım ki almak isteyenlere öncü olsun.

Sonuç olarak eğer almayı düşünüyorsanız alabilirsiniz gayet hoş mouse, öneririm.

Son düzenleme:
Günlük kullanımda palm oyunlarda palm-claw arası bir şey kullanıyorum, katana Shape'ini mi daha rahat kullanırım sizce yoksa Endgame'in mi?

Endgame XM2we almış bulunmaktayım, geldiği günün gecesinden sonra kendi düşüncelerimi yine bu başlık altında paylaşacağım. Cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Mouse ile 2 maç attıktan sonra kendi düşüncelerimi yazmak istedim. Öncelikle kıyaslamalarım Ninjutso Origin One X üzerinden olacak çünkü ondan geçtim.
-Shape hiç kullanmadığım shape olduğu için alışamadım şimdilik ama bayağı rahat geldi.
-Click'ler sert biraz, sesli değil ama sert ayrıca scroll Click'i de sert ve pek hoş değil.
-Skatezleri değişmeye gerek olmadığını düşünüyorum, gayet iyi kayıyor.
-Uygulaması gayet güzel, lod 1mm ve 2mm olacak şekilde seçilebiliniyor.
Genel olarak Ninjutso'dan geçtiğim için memnun olsam da yazdığım şeyler bir tık hoşuma gitmeyen şeyler, tabii ilk günden bu yargıları yapmak mantıklı olmaz o yüzden herhangi bir hortlamada veya herhangi bir fikir değişikliğinde tekrar yazacağım ki almak isteyenlere öncü olsun.

Sonuç olarak eğer almayı düşünüyorsanız alabilirsiniz gayet hoş mouse, öneririm.
hayırlı uğurlu olsun hocam, optik tuşlar olması kesinlikle sertliğe değer OOX'e göre çünkü ömrü sonsuzdur ve asla double click atmaz (OOX tuşları ise atmaya meyilli biraz). ayrıca tepkime süreleri çok iyidir ve optikler genelde zamanla yumuşar, güle güle kullanın :)

Hayırlı uğurlu olsun hocam, optik tuşlar olması kesinlikle sertliğe değer Oox'e göre çünkü ömrü sonsuzdur ve asla double Click atmaz (oox tuşları ise atmaya meyilli biraz). Ayrıca tepkime süreleri çok iyidir ve optikler genelde zamanla yumuşar, güle güle kullanın :)

Teşekkür ederim hocam, gittikçe alışmaya başladım Click'ler daha yumuşak ve rahat gelmeye başladı önerileriniz için teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı