Ninjutso Sora alınır mı?

Hmm siz kaç yıldır kullanıyorsunuz? Ya da hafta.

Lamzu Atlantis'i 7 ay kullandım, Ninjutso Sora'yı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Sora'da bu hatayı yaşayanlar bariz fark ediyor zaten. Sonradan çıkma gibi bir durum da yok. Ya hatalıdır, ya hatasızdır.

Lamzu Atlantis'i 7 ay kullandım, Ninjutso Sora'yı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Sora'da bu hatayı yaşayanlar bariz fark ediyor zaten. Sonradan çıkma gibi bir durum da yok. Ya hatalıdır, ya hatasızdır.

Sonradan çıkma gibi bir durum yoksa alınır ben ilerleyen zamanlarda olabilecek bir durum sandım.

Sonradan çıkma gibi bir durum yoksa alınır ben ilerleyen zamanlarda olabilecek bir durum sandım.

Yani ürün hatalı oluyor öyle bir sorun çıkıyor sonradan olmuyor. Öyle bir sorun.

Yani ürün hatalı oluyor öyle bir sorun çıkıyor sonradan olmuyor. Öyle bir sorun.

Evet. Sonradan sorun yaşarsanız da Wraith Esports ile iletişime geçersiniz. Oradan cevap alamazsanız direkt Ninjutso'ya mail atın. Türkiye distribütörü olan Wraith Esports'tan alıp böyle bir sorun yaşadığınızı ve ilgilenmediklerini de eklersiniz. Sorun yaşatacağını pek zannetmiyorum. Fakat yaşama durumunuzda ise destek verirler.

Evet. Sonradan sorun yaşarsanız da Wraith e-sports ile iletişime geçersiniz. Oradan cevap alamazsanız direkt Ninjutso'ya mail atın. Türkiye distribütörü olan Wraith e-sports'tan alıp böyle bir sorun yaşadığınızı ve ilgilenmediklerini de eklersiniz. Sorun yaşatacağını pek zannetmiyorum. Fakat yaşama durumunuzda ise destek verirler.

He o zaman alınır ya ben sonradan yaşayabileceğim bir sorun sanmıştım.

He o zaman alınır ya ben sonradan yaşayabileceğim bir sorun sanmıştım.

Öyle bir sorun olursa iade ederiz.

@Xantern hocam mouse tamam ama mouse pad lazzımmı inca markasının mouse padi var şu an önerebileceğiniz bir şey varsa.

Son düzenleme:
Sora'da sensör problemi yasayanlar Firmware güncelleyip sonra da mouse Hz'sini 500'e çeksin sonra tekrar 1000'e ceksin bende sorun var sanıyordum ama düzeldi bu donanımsal değil bence yazilimsal bir şey sonuçta hepsi test edilip geliyor.

1700 TL'ye gpx buldum 1 yıl garantisi var aynı fiyatta sora da var(2 yıla yakın garantisi) hangisi daha mantıklı Logitech sağlam marka olduğundan bir şey olunca yardım ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı