Ninjutso Sora alınır mı?

1700 TL'ye gpx buldum 1 yıl garantisi var aynı fiyatta sora da var(2 yıla yakın garantisi) hangisi daha mantıklı Logitech sağlam marka olduğundan bir şey olunca yardım ediyorlar.
Ürünün sorunu olursa Logitech yenisini yolluyor direkt zaten. Ninjutso da boş değil. GPX genel olarak her tutuş şekline hitap ederken, Sora Claw tutuşa daha uygun.

1700 TL'ye gpx buldum 1 yıl garantisi var aynı fiyatta sora da var(2 yıla yakın garantisi) hangisi daha mantıklı Logitech sağlam marka olduğundan bir şey olunca yardım ediyorlar.

Sora çok daha iyi. Daha önceden gpx övmüş tartışmış biriyim ona ragmen bunu yazıyorum.

Sora çok daha iyi. Daha önceden gpx övmüş tartışmış biriyim ona ragmen bunu yazıyorum.

Uzun süre götürsün bir sorunu olmasın yeter malum ekonomi kötü olduğundan ve öğrenci olduğum için koyuyor.

Ürünün sorunu olursa Logitech yenisini yolluyor direkt zaten. Ninjutso da boş değil. Gpx genel olarak her tutuş şekline hitap ederken, sora claw tutuşa daha uygun.

Tutuşda sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum sorada bazılarında arıza çıkmış ondan tereddüt ettim bir de yeni ya o yüzden sağlam markalardan almak mantıklı gibi geldi.(Ninjutso sağlam marka değil demiyorum ama yeni öğrendim o yüzden)

Hocam Sora mı yoksa Lamzu Mini almak mı daha mantıklı şu an?
Lamzu Mini çok çok az küçük bir model, onun dışında aman aman dedirtecek farkları yok. Lamzu Mini almak için bekliyorum ben de, Wraith ileri zamanlarda farklı renklerini getirebilir gibi. Şu an kırmızı Sora aldık bizde, ileri zamanda pembe, mavi Lamzu Mini gelirse fena olur. İkisi de aynı para sonuçta. Sadece Lamzunun kutusu ve içeriği daha bol bol, o yüzden Lamzuya kayıyordu aklım bir yandan.

Su yorumlarınız korkuttugundan hala sipariş vermedim hiçbirine. En son gpx alacağım ha.

Bende sipariş veremiyorum soraya ne olursa olsun güvenemiyorum esporculardan aldığım bilgilere görede mesela Lamzu'yu dneyenler olmuş tekrar gpx e geri dönmüşler.

@Xach nerede hemen link attt.

@rambo okan yan çar.

Gpx alınmaz bir de ben sonradan da vazgeçtim Razer Viper V2 Pro aldım.

Youtubude swarcowun yorumlarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı