Nintendo eShop'ta ülke Hong Kong ayarlıyken alınan oyunlar Çince olur mu?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Assassin's Creed the Rebel Collection'ı almak istiyorum ve en ucuz Hong Kong doları ile alınıyor. Hong Kong'da alırsam oyun Çince olur mu?

Teşekkür ediyorum. Alıyorum. Aldıktan sonra ülkeyi Brezilya yapmamda bir sakınca olur mu?

Sadece Nintendo Gold pointsleriniz gider. Nintendo Gold points ne demek bilmiyorsanız bir örnek vereyim: 60$lık bir oyun alırsanız 3$lık Gold pointsiniz olur. Bununla da oyun alabilirsiniz. Aldığınız oyuna ödediğiniz fiyatın %5'i Gold points olarak hesabınıza gelir. Ama bölge değiştirirseniz bunları kaybedersiniz. Hesabınıza bakın ne kadar Gold pointiniz var diye. Gerçi 60$lık bir oyun almadınız olsa olsa 5-6₺'lik bir points vardır herhalde.
Bir de Brezilya yapmak için buradan kod almanız lazım. Bu kodu da bölgeyi Brezilya yapınca çıkan yere yazacaksınız.

Sadece Nintendo Gold pointsleriniz gider. Nintendo Gold points ne demek bilmiyorsanız bir örnek vereyim: 60$lık bir oyun alırsanız 3$lık Gold pointsiniz olur. Bununla da oyun alabilirsiniz. Aldığınız oyuna ödediğiniz fiyatın %5'i Gold points olarak hesabınıza gelir. Ama bölge değiştirirseniz bunları kaybedersiniz. Hesabınıza bakın ne kadar Gold pointiniz var diye. Gerçi 60$lık bir oyun almadınız olsa olsa 5-6₺'lik bir points vardır herhalde.
Bir de Brezilya yapmak için buradan kod almanız lazım. Bu kodu da bölgeyi Brezilya yapınca çıkan yere yazacaksınız.
Anladım. Sadece pointler gidecekse hemen alıyorum. Çok teşekkür ederim. Aldıktan sonra dönüş yaparım.
Son bir sorum olacak. Aldıktan sonra ve ülke değiştirdikten sonra oyun silinirse tekrar indirme şansım var mı?

Nereden indirebilirim? Kütüphane gibi bir kısım görmedim ben.

resim_2021-05-01_235239.png

Buraya basınca sahip olduğunuz tüm oyunlar gözüküyor.

resim_2021-05-01_235157.png

Yeni konular

Geri
Yukarı