Nintendo Oyunlarının Çocuk Oyunu Olarak Görülmesi

Öyle görmeleri daha iyi. Kim ne derse desin, küçüklüğünde Nintendo oynamış kişiler, diğer kişilere kıyasla daha şanslı. Platform temiz kalıyor en azından :D Nintendo Gameboy SP vardı bende. Hala arada açıp oynarım :) Splinter Cell favorimdi. Tabii Save falan hak getire. Kapatınca başla en baştan 🤣

Çoğunlukla hiç Nintendo oyunu oynamayan, oyunun gerçek amacının eğlenmek olduğunu unutmuş kişilerdir.
Nintendo'nun da bu algıda payı var aslında sanat dizaynı açısından. Ama insanların bu oyunları oynayanlara "sen hala çocuk oyunu mu oynuyorsun?" diye tepki vermeleri tuhaf geliyor.
Bazıları öyle iyi bazıları ise kötü bence mesela animal crossing çakma Minecraft gibi duruyor nedense.

Animal crossing Minecraft'tan daha eski bir oyun :D

Çok az güzel oyun yapıyor crysis çıktı böyle oyunlar yapsa oynarım oynamak istiyorum elim konsola gitmiyor :) birde önceki 2ds 3ds oyunların aynısını yapıp millete satıyor mario kart zelda gibi oyunlar 720p olması güzel umarım daha yetişkinler için çok oyun çıkar gran turismo gibi yarış oyunu street fighter 5 gibi hadi 4 olsun :) final fantasy 10da iyi oyun oynanır onuda çok oynadım benlik daha bişey yok şimdilik çıkmaz güzel oyun belkide ilerde switch 2ye gelir beklediklerim :)

Çocuk oyunu olduğu içindir. Grafikleri çocuklara hitap ediyor,
Bütün oyunlarının grafikleri çocuklara hitap etmiyor ama çoğu öyle görünebiliyor diyebiliriz.

çıkardıkları oyunlarda düşük zeka gerektiriyor yani beyni daha gelişmemiş bir çocuğun oynayabileceği seviyede.
Hangi oyunları oynadınız bilemiyorum ama yakın zamandan örnek vermek gerekirse BoTW, hiç dediğiniz gibi bir oyun zaten değil, piyasadaki bir çok açık dünya oyununa taş çıkaracak nitelikte. Bayonetta, Fire Emblem, Metroid ve daha bir çok seri mis gibi, ayrıca dediğiniz gibi düşük zeka gerektiren oyunlardan hiç değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı