Nintendo Sports benzeri spor oyunları oynamak için ekipman önerisi

Meric.S

Hectopat
Merhaba.
Çocukken PS3'ümde kamera ve elcik vardı (move bundle). Bunlarla masa tenisi, okçuluk gibi spor oyunları oynuyordum ve hem terleyip hem de inanılmaz eğlendiğimi hatırlıyorum. Tekrar bu tarz oyunlar oynamak istiyorum, PS4 + kamera veya Nintendo gibi seçeneklerin olduğunu gördüm. Aslında Nintendo oldukça hoşuma gitti ancak o da 7-8 bin lira arası bir masraf demek. PS4 ise zaten çok pahalı. Acaba daha uyguna başka seçenekler var mıdır? PC ile uyumlu uygun fiyatlı VR ekipmanlar ve bunlarla oynanan oyunlar gibi.

Xbox 360 var hocam. Kinect ile çok zevkli. Oyunları da çok güzel. Hatta ben de Series S olmasına rağmen almayı düşünüyorum.

Hocam peki Series S ile Kinect uyumluluğu yok mu? Yeni oyunları desteklemeyecek bir cihaz almaktansa yeni oyunları da oynayabileceğim Series S daha mantıklı olabilir

Up yapıyorum başka önerisi olan var mıdır??

Son düzenleme:
Hocam peki Series S ile Kinect uyumluluğu yok mu? Yeni oyunları desteklemeyecek bir cihaz almaktansa yeni oyunları da oynayabileceğim Series S daha mantıklı olabilir

Up yapıyorum başka önerisi olan var mıdır??

Hocam en üzüldüğüm konu da o. Markalar çok oynanmadığı için Kinect, Wii, PS Move gibi şeyleri geliştirmedi. Microsoft, Series S/X konsollarıyla beraber bu desteği kesti. Maalesef artık taksanız bile oynayamıyorsunuz ve yeni Kinect oyunu çıkmayacak. PS içinse sanırım 5'e bağlayabiliyorsunuz fakat yeni Move oyunu çıkmayacak. Nintendo tarafında zaten artık Wii'nin yenisini düşünmüyorlar bile sanırım. Kısaca tek seçenek Kinect, Move, Nintendo Wii.

Hocam en üzüldüğüm konu da o. Markalar çok oynanmadığı için kinect, Wii, PS Move gibi şeyleri geliştirmedi. Microsoft, series s/x konsollarıyla beraber bu desteği kesti. Maalesef artık taksanız bile oynayamıyorsunuz ve yeni kinect oyunu çıkmayacak. PS içinse sanırım 5'e bağlayabiliyorsunuz fakat yeni move oyunu çıkmayacak. Nintendo tarafında zaten artık Wii'nin yenisini düşünmüyorlar bile sanırım. Kısaca tek seçenek kinect, move, Nintendo Wii.

Üzüldüm hocam, sağ olun cevabınız için. Belki benzeri VR'lar var ama onlarda uçuk fiyatlarda. Oyun sektörü bu kadar büyümüş ve artık sadece genç erkeklere hitap eden bir şey olmaktan çıkmışken bunlar gibi bir ailenin her bireyine hitap edecek konsolların çıkarılmaması firmaların büyük saçmalığı... Halbuki evden hem hareket edip hem de sosyalleşebileceğin, spor yaparken eğlenebileceğin harika bir imkan sunuyordu bu konsollar.

Yeni konular

Geri
Yukarı