Nintendo Switch 2 tanıtım tarihi yanlışlıkla açıklandı!

Metehan_x

Picopat
Yer
Amasya Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus dual gtx 1660 super
intel i5 11400f
16 gb kingston ram
512 gb ssd
1 tb hdd
Meslek
Öğrenci
Geçtiğimiz aylarda teknik özellikleri ortaya çıkan Nintendo Switch 2 ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Yapay zeka destekli oyun kontrolcüsü üretecklerini açıklayan gameshark, Nintendo Switch 2 tanıtım tarihi ile ilgili duyuru yaptı.

Ses elektroniği şirketi Altec Lansing, bir basın bülteninde AI Shark'ın ilk lisans sahibi olacağını duyurdu. Eskiden hile kodu aracı gameshark olarak bilinen AI shark, sıradan oyuncular için tasarlanmış bir AI ipucu aracı olacak.

AI shark tarafından yayınlanan bültende, “eskiden gameshark olarak bilinen AI shark, devrim niteliğindeki yapay zeka destekli teknolojisiyle oyun dünyasını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Yenilikçi oyun yazılımı, oyun deneyiminde önemli bir ileriye doğru atılım yaparak başlangıç seviyesindeki kullanıcılara gelişmiş oyun deneyimi sunacak. resmi lansmanın eylül 2024'te Nintendo Switch 2 ile aynı zamana denk gelmesi planlanıyor.” ifadelerine yer verdi.

Nintendo Switch 2'nin işlemcisi hakkında yeni detaylar ise geçtiğimiz haftalarda ortaya çıktı. Sızdırılan bilgilere göre cihaz, 2X Cortex-A4, 2X Cortex-A720 ve 4X Cortex-A520 çekirdeklerine ev sahipliği yapan MediaTek bir işlemciden güç alacak.

Kaynak: Nintendo Switch 2 tanıtım tarihi yanlışlıkla açıklandı
Ne düşünüyorsunuz?
Ayrıca cihazın şöyle bir şeye benzediği söylentileri de ortalıkta geziyor.

nintendo-switch-2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın buna benzemesi ihtimal dahilinde değil. Bence daha gelişmiş joyconlar görürüz. Yani devrimsel bir özellik felan istemiyorum sadece az daha güclü olsun bir de geriye dönük uyumlu olsun yeter.

Cihazın buna benzemesi ihtimal dahilinde değil. Bence daha gelişmiş joyconlar görürüz. Yani devrimsel bir özellik falan istemiyorum sadece az daha güclü olsun bir de geriye dönük uyumlu olsun yeter.

Geriye dönük uyumluluk koymak zorundalar. Eğer koymazlarsa kimseye sattıramazlar konsolu Switch hala deli gibi satıyor.

Geri
Yukarı