Nintendo Switch alınmalı mı?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Nintendo Switch almak istiyorum ama yakında Switch Pro çıkacak diyorlar. Çıkarsa ne zaman çıkar? Switch desteği biter mi? 1-2 yıl idare etsin yeterli. Diğer almama sebrplerini söylemenize gerek yok tüm kötü yanlarını bilerek almak istiyorum.

Merhabalar. Nintendo Switch almak istiyorum ama yakında Switch Pro çıkacak diyorlar. Çıkarsa ne zaman çıkar? Switch desteği biter mi? 1-2 yıl idare etsin yeterli. Diğer almama sebrplerini söylemenize gerek yok tüm kötü yanlarını bilerek almak istiyorum.

Al gitsin pek farkı olmaz Pro'nun ekranı büyük olur Hz farkı falan olur.

Hocam oyunları herkese hitap etmiyor sevenlere saygı duyuyorum fakat şahsen o kadar verip mario oynamazdım :D tek hoşuma giden Zelda onun içinde o kadar para vermezdim. Eğer oyunlarını seviyorsanız alınır.

Hocam oyunları herkese hitap etmiyor sevenlere saygı duyuyorum fakat şahsen o kadar verip mario oynamazdım :D tek hoşuma giden Zelda onun içinde o kadar para vermezdim. Eğer oyunlarını seviyorsanız alınır.
Oyunlarını seviyorum çünkü wii ile büyüdüm.
Nintendo Switch Pro, bu senenin 3. çeyreğinde çıkacak ve Switch desteği 1-2 sene daha sürecektir.
O zaman çıkacağı kesin bilgi mi? Nintendo duyuru yaptı mı?

Nintendo Switch zaten 1,5 nesil geride. PS5'e yetişmesi için yenilenecek.
Seneye okullar açılana kadar çıkmasın yeter.
O zaman alınabilir bence ama Switch Pro yakın vakitte çıkacaksa beklemenizi tavsiye ederim.
Seneye sekiz olacağım o yüzden zaten oynayamam. O zamana kadar çıkmasın yeter.
Al gitsin pek farkı olmaz Pro'nun ekranı büyük olur Hz farkı falan olur.
Tamam sizin dediğinize karar verdim hocam. Zaten oyun desteği kesilmeyecekmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı