Nintendo Switch alınmalı mı?

• Konuyu başlatan 4y5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B

4y5

Centipat
Daha fazla  
Evet başlıkta da belirttiğim gibi Nintendo Switch almak istiyorum da sizce fiyatını hak ediyor mu ve performansı nasıl? Belirtirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nintendo Switch'in kütüphanesindeki oyunlar çok güzeldir ayrıca taşınabilir bir konsol, paran varsa ve Nintendo Switch'in oyun kütüphanesini seviyorsan tabii alınır. Performans olarak bir şey bekleme ama.

Kardeşim Lite modelini almış. Bugün bakma şansım oldu. Gerçekten güzel ve şirin bir cihaz. Fakat oyunları biraz pahalı. Kendine özel bazı oyunları da var. Şarjı da 5 saate yakın gidiyormuş.

Eğer bir oyun konsolu veya iyi bir PC varsa elinde alınır ama yoksa sana önerim Xbox Series S alman neredeyse aynı fiyatlar ve Switch'te oyun fiyatları bayağı pahalı ama Series S'in yanına bir Game Pass çekersen tadından yenmez he illa ben Switch özel oyunlarını oynamak istiyorum dersen tavsiyem PC alıp Switch emülatörü ile özel oyunlarını da oynaman olacaktır.

Nintendo Switch'in kütüphanesindeki oyunlar çok güzeldir ayrıca taşınabilir bir konsol, paran varsa ve Nintendo Switch'in oyun kütüphanesini seviyorsan tabii alınır. Performans olarak bir şey bekleme ama.
Ayrıca not olarak söyleyeyim: Normal Nintendo Switch modelini alıcaksan aynı fiyata yeni seri numarasına sahip versiyonu var, yeni seri numarasına sahip versiyonda batarya daha çok dayanıyor, ekran daha sıcak renkler gösteriyor ve cihaz daha az ısınıyor. Alacağın yerde yeni versiyon olduğunu belirtirler zaten. (OLED modelinden bahsetmiyorum.)

Ayrıca not olarak söyleyeyim: Normal Nintendo Switch modelini alacaksan aynı fiyata hafif yenilenmiş versiyonu var, hafif yenilenmiş versiyonda batarya daha çok dayanıryor, ekran daha sıcak renkler gösteriyor ve cihaz daha az ısınıyor.

Hocam OLED modelden bahsediyorsanız arada büyük bir para farkı var 1000-1500'e yakın bence o parayı vermek yerine eskisini veya arkadaşı yoksa kite alıp yanına o parayla oyun alabilir.

Hocam OLED modelden bahsediyorsanız arada büyük bir para farkı var 1000-1500'e yakın bence o parayı vermek yerine eskisini veya arkadaşı yoksa kite alıp yanına o parayla oyun alabilir.
Hayır OLED modelinden bahsetmiyorum, normal Nintendo Switch yeni seri numarasına sahip modelinden bahsediyorum.

Ayrıca not olarak söyleyeyim: Normal Nintendo Switch modelini alacaksan aynı fiyata yeni versiyonu var, yeni versiyonda batarya daha çok dayanıryor, ekran daha sıcak renkler gösteriyor ve cihaz daha az ısınıyor. Alacağın yerde yeni versiyon olduğunu belirtirler zaten.

Aga 1 yıl para biriktirip PS4'ün yanına 1 konsol daha almak istiyorum Nintendo Switch özel oyunlarını pek sevmiyorum ve TV'ye bağlamak istemem öte yandan Series S çok iyi bir cihaz biriktirdiğim para ile iPad aldım gene biriktiriyorum da oyun parasını ailem verir orada sorun yok ve seneye liseliyim.

Aga 1 yıl para biriktirip ps4 ün yanına 1 konsol daha almak istiyorum Nintendo switch özel oyunlarını pek sevmiyorum ve tvye bağlamak istemem öte yandan series s çok iyi bir cihaz biriktirdiğim para ile ipad aldım gene biriktiriyorumda oyun parasını ailem verir orda sorun yok ve seneye liseyim

Switch liteda aklımda tüm bu sorulara yanıtın nedir ?
Oyun konsolu tercihi içindeki oyunları sevip sevmemene bağlıdır, adı üzerinde oyun konsolu bu zaten ana amacı oyun oynatmak, Nintendo Switch'in özel oyunlarını sevmezsen büyük ihtimal sana istediğin zevki vermeyebilir fakat ayrıca konsolu TV'ye bağlamak istemediğini de söyledin. El konsolları arasında şu an en mantıklı konsollardan biri Nintendo Switch ve ayrıca zaten sırf özel oyunlarla sınırlı değilsin, bir sürü 3. parti oyun da var fakat zaten PS4'ün olduğu için o oyunları PS4'te oynamak daha mantıklı, ha yok ben konsolumu elimde taşımak istiyorum dersen Switch çok güzel bir konsol.

Yeni konular

Geri
Yukarı