Nintendo Switch almak mantıklı mı?

Switch sana bütçe olarak sıkıntı çıkaracağı için 3DS daha iyi bir tercih olur bence.
Retro oyun oynamak için değil zelda,başka exclusive oyunlar ve 3. parti oyunlar için alıyorum güncel olmadığı için 3ds almayı düşünmüyorum switch lite almak biraz kafama yattı bugün çünkü fiyat olarak uygun ve performans olarak switch ile aynı

Hocam yapabiliyorsanız Yuzu emülatör ile bilgisayardan oynayın. Sisteminize göre 60 fps e kadar bile oynayabilirsiniz. Switch'de 30 fps diye biliyorum.
Cemu kurdum 2k çözünürlükte 60-90fps oynuyorum zeldayı. Şuanlık çok sardı yinede belki kırılmış switch alabilirim ileride.

Hocam çok sıkıntı be... Gerçekten değmez BENCE. Oyunlar ateş parası. Yurtdışında tanıdığınız varsa Steam Deck aldır. Hem PC hemde konsoldan oynamış olursun. Veya TR'den al ama pahalı, şahsen Steam Deck daha mantıklı.

Hocam çok sıkıntı be... Gerçekten değmez BENCE. Oyunlar ateş parası. Yurtdışında tanıdığınız varsa Steam Deck aldır. Hem PC hemde konsoldan oynamış olursun. Veya TR'den al ama pahalı, şahsen Steam Deck daha mantıklı.
Nintendoyu özel oyunları yüzünden düşünüyorum zaten genelde evdeyim ayrıca taşımak istesem steam deck kütük gibi cihaz. Normalde crack oyun desteklemem ancak dediğiniz gibi fiyatlar ortada, eğer alırsam kırılabilir bir switch almaya karar verdim.

Nintendoyu özel oyunları yüzünden düşünüyorum zaten genelde evdeyim ayrıca taşımak istesem steam deck kütük gibi cihaz. Normalde crack oyun desteklemem ancak dediğiniz gibi fiyatlar ortada, eğer alırsam kırılabilir bir switch almaya karar verdim.
Var mı öyle bir switch. Bilmediğimden soruyorum. Aslında Zelda serisi hariç öyle özel bir oyun serisi yok Sony gibi. Karar sizin hocam şimdiden hayırlı olsun.

Var mı öyle bir switch. Bilmediğimden soruyorum. Aslında Zelda serisi hariç öyle özel bir oyun serisi yok Sony gibi. Karar sizin hocam şimdiden hayırlı olsun.
Hocam lehimle çip takılarak kırılabiliyor 2018 öncesi v1 sürümleri. Sahibindende ilanlar var ama işi biliyorsanız sanırım kendiniz lehimlemek daha ucuza gelicektir hazır çiplenmiş bir tane almaktansa ama çok hakim değilim bende. Zelda dışında mario var pokemonlar var birde cihaz taşınabilir olduğundan işime gelir dışarıdayken sıkılınca hollow knight,doom veya başka oyunlar oynarım şu an sadece zelda için almak mantıklı gelmiyor pcde çok zevkli zelda, 1440p 70-90 fps oynuyorum switch ise 720p 30 fps oynatıyor oyunu.

Normal Switch kullanıyorum taşınabilirlik açısından PS Vita'ya kıyasla daha az yanıma alıyorum, PS Vita'yı cebe atıp her yere götürüyorum. Switch cebe sığmıyor onu da taşıma çantama atıp istediğim yere götürebiliyorum. Switch'in konforu diğer konsollarda yok ister tvde ister elde oynuyorsun. Motion Kontrolle oynanabilecek birçok güzel oyun da mevcut Switch'de.

Geri
Yukarı